1 OBI Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou OBI

Níže uvádíme přehled poboček 1 OBI v České republice.

1 Města

Oblíbená města s pobočkou OBI

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba OBI

Prohlédněte si všechny adresy OBI a odpovídající otevírací dobu OBI v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že OBI ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták OBI a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o OBI ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky OBI.

Nejčastěji pokládané otázky o OBI

Kde najdu obchod OBI a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny OBI s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách OBI ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít OBI?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna OBI, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku OBI snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen OBI ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny OBI se nacházejí například v Kolín, Městě 2 a Městě 3.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má OBI?

OBI má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Nábytek & Zahrada má pobočky například v Kolín, Městě 2 a Městě 3. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu OBI. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu