Black Friday letáky od OBI

Poslední aktualizace letáku : 01.10.23

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog OBI online?
54.430 lidí vás již předběhlo

Podobné obchody s nabídkami Black Friday

Akce a nabídky OBI na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky OBI na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od OBI během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky OBI! Přihlaste se nyní k odběru novinek OBI, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích OBI. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen OBI najdete na webových stránkách OBI.

Často kladené otázky k Black Friday od OBI

Je OBI obchod v Plzeň?

Prodejny OBI najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu OBI v Plzeň nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy OBI v Plzeň. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Plzeň a najděte nejbližší prodejnu OBI. Ujistěte se, že na stránce prodejny OBI ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má OBI v Plzeň právě otevřeno?

Obchod OBI v Plzeň má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Plzeň.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku OBI dostupné v Plzeň?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 25-09-2023 do 01-10-2023 platí ve vašem obchodě OBI v Plzeň. Nejlepší nabídky v OBI Plzeň jsou: Vintersaga adventní kalendář, 267 g, Sherpa deka a Vonná svíčka ve skle.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba OBI v Plzeň?

Aktuální otevírací dobu OBI můžete snadno zjistit v Plzeň výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny OBI.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší OBI poloha v Plzeň?

OBI má velmi zajímavé nabídky, například Vintersaga adventní kalendář, 267 g, Sherpa deka a Vonná svíčka ve skle, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v OBI v Plzeň. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna OBI, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Plzeň.


Pokud se v Plzeň nenachází žádný obchod OBI, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Nábytek & Zahrada.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba OBI v neděli?

Otevírací doba OBI v Plzeň se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna OBI otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba OBI během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

OBI je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba OBI může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách OBI:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle OBI doručuje v Plzeň?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku OBI ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je OBI vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky OBI nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 25-09-2023 do 01-10-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...

OBI Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 OBI Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0