Letáky od PROTON

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog PROTON online?
35.665 lidí vás již předběhlo

Podívejte se na PROTON leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Proton elektro akční leták a nabídky 

V domácnosti je neustále něco potřeba. Zná to asi každý z nás. V jednu chvíli vás překvapí rozbitý vysavač, pak je to pro změnu rychlovarná konvice, nebo se vám zničí fén. Pokud chcete ušetřit při nákupu, prohlédnout si zajímavé produkty a získat slevu, pak byste si měli otevřít Proton akční leták a nabídky. Na prodejnách i e-shopu tohoto elektra najdete vždy skvělé ceny. Široká síť prodejen, která zahrnuje Brno, Olomouc nebo třeba Ostravu, na vás čeká s aktuálními nabídkami a spolehlivým servisem. Kromě toho se vždy můžete obrátit na vyškolené profesionály, kteří se na prodejnách snaží pomáhat zákazníkům s nákupem.


Jaké slevy vám nabízí Proton elektro tento týden?

Jakou nabídku chystají aktuální letáky? Tak například automatické pračky se slevou, která potěší každého, kdo hledá kvalitu, ale nechce se spokojit s vysokou cenou. Nakupovat můžete také menší spotřebiče do domácnosti, jako jsou mixéry, nebo žehličky. Ušetřete si čas a cestu, zkuste online nákup, který je velmi snadný a pohodlný. Pokud si při něm nebudete vědět rady, můžete využít magazín Proton elektra, kde najdete tipy na nákup a recenze jednotlivých spotřebičů. Prodej je zaměřený na přístupnost a pozitivní zkušenost zákazníků, proto si můžete svůj čas při nákupu doopravdy užít a vybrat si přesně to, co potřebujete.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Praktické informace, jako je otevírací doba každé pobočky, nebo například jejich adresa, najdete, pokud si otevřete webové stránky www.proton.cz, kde na vás čekají další výhody a také aplikace. Pokud se rozhodnete, že u Proton elektra chcete nakupovat pravidelně, pak si můžete získat slevový kód a výhody, díky programu karta zákazníka, který vám umožní sbírat odměny za nákupy. Neváhejte a podívejte se, jaké skvělé akce na vás čekají, pokud se rozhodnete pro nákup právě u tohoto elektra. Udělejte radost sobě i vaší peněžence a vydejte se do Proton elektra.

Váš PROTON obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti PROTON a nikdy neplaťte více, než byste měli. PROTON má 0 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším leták najdete nabídky, které jsou platné od 25-09-2023 do 01-10-2023. Tento víkend zde najdete 0 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: Smoothie mixer nutribullet, ECAM250.23SB a Spolupracujte s důvěrou! Samozřejmě, PROTON nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na PROTON webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který PROTON hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Elektronika, jako je Datart, Euronics nebo Planeo Elektro. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v PROTON se slevovým kódem. Podívejte se na PROTON web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o PROTON

Kde najdu obchod PROTON a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny PROTON s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách PROTON ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít PROTON?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna PROTON, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku PROTON snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen PROTON ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny PROTON se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má PROTON?

PROTON má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Elektronika má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu PROTON. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon

PROTON propagační akce

🛍️ PROTON složky: 0
🆕 Nové nabídky: 0
🏷️ Kategorie: Elektronika
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 06.02.2023