Letáky od PROTON

Poslední aktualizace letáku: 06.06.22

PROTON leták

Platnost: 8 čvn až 30 čvn

Tento PROTON leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od PROTON a ušetřete při nákupu v PROTON.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog PROTON online?
47.007 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog PROTON online?
56.021 lidí vás již předběhlo

Nabídky na PROTON

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Proton elektro akční leták a nabídky 

V domácnosti je neustále něco potřeba. Zná to asi každý z nás. V jednu chvíli vás překvapí rozbitý vysavač, pak je to pro změnu rychlovarná konvice, nebo se vám zničí fén. Pokud chcete ušetřit při nákupu, prohlédnout si zajímavé produkty a získat slevu, pak byste si měli otevřít Proton akční leták a nabídky. Na prodejnách i e-shopu tohoto elektra najdete vždy skvělé ceny. Široká síť prodejen, která zahrnuje Brno, Olomouc nebo třeba Ostravu, na vás čeká s aktuálními nabídkami a spolehlivým servisem. Kromě toho se vždy můžete obrátit na vyškolené profesionály, kteří se na prodejnách snaží pomáhat zákazníkům s nákupem.


Jaké slevy vám nabízí Proton elektro tento týden?

Jakou nabídku chystají aktuální letáky? Tak například automatické pračky se slevou, která potěší každého, kdo hledá kvalitu, ale nechce se spokojit s vysokou cenou. Nakupovat můžete také menší spotřebiče do domácnosti, jako jsou mixéry, nebo žehličky. Ušetřete si čas a cestu, zkuste online nákup, který je velmi snadný a pohodlný. Pokud si při něm nebudete vědět rady, můžete využít magazín Proton elektra, kde najdete tipy na nákup a recenze jednotlivých spotřebičů. Prodej je zaměřený na přístupnost a pozitivní zkušenost zákazníků, proto si můžete svůj čas při nákupu doopravdy užít a vybrat si přesně to, co potřebujete.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Praktické informace, jako je otevírací doba každé pobočky, nebo například jejich adresa, najdete, pokud si otevřete webové stránky www.proton.cz, kde na vás čekají další výhody a také aplikace. Pokud se rozhodnete, že u Proton elektra chcete nakupovat pravidelně, pak si můžete získat slevový kód a výhody, díky programu karta zákazníka, který vám umožní sbírat odměny za nákupy. Neváhejte a podívejte se, jaké skvělé akce na vás čekají, pokud se rozhodnete pro nákup právě u tohoto elektra. Udělejte radost sobě i vaší peněžence a vydejte se do Proton elektra.