Dětské kostky

Platnost: 4 říj až 10 říj
Platnost této nabídky vypršela!
Ostatní si také prohlédli

Složky s nabídkou Dětské kostky

Lidl
Lidl

Dětské kostky

Platnost této nabídky vypršela!
149,00 Kč
Aktuální nabídka Dětské kostky v Lidl z letáku od 4-10 do 10-10. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Dětské kostky za nejlepší cenu.
Platnost: 4 říj až 10 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 11.10.21
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
Nové

Lidl leták

Platné po 5 dní

Dětské kostky a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Dětské kostky je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Dětské kostky online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Dětské kostky speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Dětské kostky?"

Kdy je Dětské kostky v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Dětské kostky příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Dětské kostky.

Bude příští týden akční Dětské kostky?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Dětské kostky? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.