Lidl
Lidl

Mandlový dort

119,00 Kč
Aktuální nabídka Mandlový dort v Lidl z letáku od 26-09 do 2-10. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Mandlový dort za nejlepší cenu.
Platnost: 26 zář až 2 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 23.09.22
Ostatní si také prohlédli
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták
Tip

Lidl leták

Platné po 3 dní

Mandlový dort a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Mandlový dort je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Mandlový dort online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Mandlový dort speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Mandlový dort?"

Kdy je Mandlový dort v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Mandlový dort příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Mandlový dort.

Bude příští týden akční Mandlový dort?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Mandlový dort? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Mandlový dort

Kde můžu najít nejlevnější Mandlový dort?

Tato Mandlový dort je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Mandlový dort a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Profissimo pečící forma na dort, Čokoládový dort s kousky mandlí a Dr. oetker krtkův dort.

Jaká je cena Mandlový dort v akci?

Cenu Mandlový dort najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Mandlový dort není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 26-09-2022 do 02-10-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Mandlový dort v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Mandlový dort, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Mandlový dort, podívejte se na Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Profissimo pečící forma na dort, Čokoládový dort s kousky mandlí a Dr. oetker krtkův dort. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Mandlový dort dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Mandlový dort dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Mandlový dort?

Akční nabídku Mandlový dort najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Mandlový dort?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Profissimo pečící forma na dort, Čokoládový dort s kousky mandlí nebo Dr. oetker krtkův dort.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Mandlový dort?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Mandlový dort vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 26-09-2022 do02-10-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Mandlový dort, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Mandlový dort široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Mandlový dort můžete najít také následující nabídky: Profissimo pečící forma na dort, Čokoládový dort s kousky mandlí a Dr. oetker krtkův dort. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...