Koliba bochník

Platnost: 19 říj až 25 říj
Platnost této nabídky vypršela!

Složky s nabídkou Koliba bochník

Lidl
Lidl

Koliba bochník

Platnost této nabídky vypršela!
19,90 Kč
EXPIRED_OFFER_META_DESCRIPTION
Platnost: 19 říj až 25 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 26.10.21
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
Tip

Lidl leták

Stále platí po 1 den

Koliba bochník a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Koliba bochník je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Koliba bochník online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Koliba bochník speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Koliba bochník?"

Kdy je Koliba bochník v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Koliba bochník příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Koliba bochník.

Bude příští týden akční Koliba bochník?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Koliba bochník? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.