Borůvkový koláč

Platnost: 26 zář až 2 říj
Ostatní si také prohlédli
Lidl
Lidl

Borůvkový koláč

Platnost této nabídky vypršela!
129,00 Kč
Aktuální Borůvkový koláč z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Borůvkový koláč a využijte nejlevnější nabídky Borůvkový koláč za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 26 zář až 2 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Borůvkový koláč a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Borůvkový koláč je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Borůvkový koláč online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Borůvkový koláč speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Borůvkový koláč?"

Kdy je Borůvkový koláč v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Borůvkový koláč příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Borůvkový koláč.

Bude příští týden akční Borůvkový koláč?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Borůvkový koláč? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Borůvkový koláč

Kde můžu najít nejlevnější Borůvkový koláč?

Tato Borůvkový koláč je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Borůvkový koláč a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Chocolitaly koláč 400g, Máslový koláč xxl a nabídka 3.

Jaká je cena Borůvkový koláč v akci?

Cenu Borůvkový koláč najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Borůvkový koláč není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 03-10-2022 do 09-10-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Borůvkový koláč v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Borůvkový koláč, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 03-10-2022 do 09-10-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Borůvkový koláč, podívejte se na Lidl leták platný od 03-10-2022 do 09-10-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Chocolitaly koláč 400g, Máslový koláč xxl a nabídka 3. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Borůvkový koláč dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Borůvkový koláč dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 03-10-2022 do 09-10-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Borůvkový koláč?

Akční nabídku Borůvkový koláč najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 03-10-2022 do 09-10-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Borůvkový koláč?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Chocolitaly koláč 400g, Máslový koláč xxl nebo nabídka 3.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Borůvkový koláč?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Borůvkový koláč vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 03-10-2022 do09-10-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Borůvkový koláč, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Borůvkový koláč široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Borůvkový koláč můžete najít také následující nabídky: Chocolitaly koláč 400g, Máslový koláč xxl a nabídka 3. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...