Lidl
Lidl

Žitný rohlík

Platnost této nabídky vypršela!
7,90 Kč
5,90 Kč
2,00 Kč Slevu
Aktuální Žitný rohlík z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Žitný rohlík a využijte nejlevnější nabídky Žitný rohlík za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 13 bře 2023 až 19 bře 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Žitný rohlík a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Žitný rohlík je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Žitný rohlík online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Žitný rohlík speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Žitný rohlík?"

Kdy je Žitný rohlík v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Žitný rohlík příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Žitný rohlík.

Bude příští týden akční Žitný rohlík?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Žitný rohlík? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Žitný rohlík

Kde můžu najít nejlevnější Žitný rohlík?

Tato Žitný rohlík je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Žitný rohlík a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Žitný rohlík, Žitný rohlík 60g a Rohlík Mlynářský žitný.

close-icon close-icon

Jaká je cena Žitný rohlík v akci?

Cenu Žitný rohlík najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Žitný rohlík není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 04-12-2023 do 10-12-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Žitný rohlík v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Žitný rohlík, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Žitný rohlík, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Žitný rohlík, Žitný rohlík 60g a Rohlík Mlynářský žitný. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


close-icon close-icon

Je promo Žitný rohlík dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Žitný rohlík dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Žitný rohlík?

Akční nabídku Žitný rohlík najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Žitný rohlík?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Žitný rohlík, Žitný rohlík 60g nebo Rohlík Mlynářský žitný.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Žitný rohlík?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Žitný rohlík vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do10-12-2023 nebo na webové stránky Lidl.

close-icon close-icon

Kromě Žitný rohlík, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Žitný rohlík široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Žitný rohlík můžete najít také následující nabídky: Žitný rohlík, Žitný rohlík 60g a Rohlík Mlynářský žitný. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu