Letáky
Nabídky
Oblíbené
Uloženo
favorite-heart

Spontex úklidový set

Platnost: 30 zář až 27 říj
0
Globus Spontex úklidový set nabídka
-41%
favorite-heart

Spontex úklidový set

Platnost: 30 zář až 27 říj
1 199,90 Kč
699,90 Kč
Přidat

Nyní v nabídce u Globus: Spontex úklidový set ✅ Platné od 30-09 do 27-10.

Ostatní si také prohlédli

Nejbližší pobočka Globus

Tato Spontex úklidový set je k dispozici v následujících pobočkách na základě vaší nastavené lokace:

PrahaHlavní město Praha
Automatická detekce

Související prodejny

Wave background texture

Podívejte se na Globus leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

app-picture-logo

Spontex úklidový set akce a online nabídky u Globus

Spontex úklidový set je nyní v akci u Globus, platí od 30-09-2026 do 27-10-2026. Podívejte se na aktuální nabídky Globus pro více výhodných akcí. Objednejte si Spontex úklidový set online přes webové stránky Globus nebo nakupujte za výhodnou cenu v pobočce poblíž vás. Na Akcniletak.cz vždy najdete ty nejlepší nabídky na Spontex úklidový set.

Porovnejte aktuální akce a zjistěte, zda bude Spontex úklidový set dostupný i příští týden. Naše přehledy zveřejňujeme rychle, abyste mohli plánovat své nákupy chytře a mít vždy přehled o nejnovějších nabídkách Spontex úklidový set. Přizpůsobte si svůj nákupní seznam a podívejte se také na nabídky Globus na příští týden pro exkluzivní akce v obchodech.

Nejčastěji pokládané otázky o Spontex úklidový set

Tato Spontex úklidový set je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Spontex úklidový set a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Spontex Mop, Spontex mop a Spontex drátěnka.

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Globus nejvyšší slevu na Spontex úklidový set, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Globus leták platný od 30-09-2026 do 27-10-2026, nebo prověřte třeba další obchody.

Cenu Spontex úklidový set najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Globus leták nebo na webových stránkách Globus. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Globus leták a jednotlivých Supermarkety.


Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Globus. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Globus leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Globus a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Spontex Mop, Spontex mop nebo Spontex drátěnka.

Globus nabízí kromě Spontex úklidový set široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Globus leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Spontex úklidový set můžete najít také následující nabídky: Spontex Mop, Spontex mop a Spontex drátěnka. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Poslední aktualizace: čtvrtek 1. října 2026
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu
Je tato nabídka skutečná nezbytnost?

Tuto akci jsme ohodnotili podle slevy a četnosti za posledních 8 týdnů. Takto uděláš to nejlepší rozhodnutí! Praktické, že?

Musthave
Koupit
Porovnej
Pochybnost
Příklad
Coca Cola light 1.5L
30,00 Kč
26,99 Kč
Coca Cola light 1.5L
50% sleva
30,00 Kč
14,99 Kč
Více informací o tomto hodnocení?