Billa
Billa

Okurka

Platnost této nabídky vypršela!
17,90 Kč
9,90 Kč
Aktuální Okurka z Billa letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Okurka a využijte nejlevnější nabídky Okurka za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 25 kvě až 31 kvě
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Billa nebo na webových stránkách Billa.
Poslední aktualizace: 01.06.22
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Billa leták

Billa leták

Platné po 4 dní

Okurka a online akce přímo z aktuálního letáku Billa

Tato Okurka je nyní v prodeji v Billa. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Billa, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Okurka online prostřednictvím webových stránek Billa nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Okurka speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Billa příští týden akce na Okurka?"

Kdy je Okurka v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Okurka příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Okurka.

Bude příští týden akční Okurka?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Okurka? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Billa příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.