Lidl
Lidl

Zahrada

CZK 5,298.00
CZK 3,699.00
CZK 1,599.00 Slevu
Aktuální nabídka Zahrada v Lidl z letáku od 13-03 do 26-03. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Zahrada za nejlepší cenu.
Platnost: 13 Mar až 26 Mar
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 18.03.2023
Ostatní si také prohlédli
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták

Lidl leták

Platné po 3 dní

Zahrada a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Zahrada je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Zahrada online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Zahrada speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Zahrada?"

Kdy je Zahrada v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Zahrada příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Zahrada.

Bude příští týden akční Zahrada?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Zahrada? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Zahrada

Kde můžu najít nejlevnější Zahrada?

Tato Zahrada je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Zahrada a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Vinařství mutěnice baronova zahrada, Krásná zahrada mulčovací kůra a Krásná zahrada zahradnický substrát.

Jaká je cena Zahrada v akci?

Cenu Zahrada najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Zahrada není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 13-03-2023 do 26-03-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Zahrada v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Zahrada, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Zahrada, podívejte se na Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Vinařství mutěnice baronova zahrada, Krásná zahrada mulčovací kůra a Krásná zahrada zahradnický substrát. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Zahrada dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Zahrada dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Zahrada?

Akční nabídku Zahrada najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Zahrada?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Vinařství mutěnice baronova zahrada, Krásná zahrada mulčovací kůra nebo Krásná zahrada zahradnický substrát.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Zahrada?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Zahrada vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 13-03-2023 do26-03-2023 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Zahrada, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Zahrada široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Zahrada můžete najít také následující nabídky: Vinařství mutěnice baronova zahrada, Krásná zahrada mulčovací kůra a Krásná zahrada zahradnický substrát. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...