Letáky od Butlers

Poslední aktualizace letáku: 18.04.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Butlers online?
25.281 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Butlers

Oblíbená místa Butlers

Butlers nábytek akční leták a nabídky 

Hledáte nový stylový kousek nábytku do vašeho obýváku nebo se chystáte předělat váš dům a nevíte, kam se obrátit? Podívejte se na Butlers nábytek akční leták a nabídky, určitě najdete to, co hledáte. Produkty originálního designu, skvělé kvality, za výborné ceny a také dostupné na e-shopu pro online nákup. Perfektní kombinace osvědčené kvality a perfektního servisu na prodejnách si vás rozhodně získá. Získejte si další slevu a zapojte se do programu karta zákazníka. V Butlers výhodně nakoupíte nábytek, který vám vydrží roky a bude ozdobou vašeho domova. Podívejte se na nabídku pro tento týden.


Jaký nábytek si nyní koupíte levněji v Butlers nábytek?

Na jaké slevy se můžete těšit v Butlers leták pro příští týden? Pokud zavítáte na pobočky, najdete zde kancelářský nábytek za výrazně levnější ceny. Například kancelářské židle nebo psací stoly, ale také knihovny a praktické úložné prostory. V Butlers si můžete pořídit také šatní skříň nebo komody, sedací soupravy a postele z masivu. Vybere si každý. Dostupné jsou různé dekory dřeva, barvy i materiály, které si můžete volně vybírat a měnit podle vašich požadavků. V sítích prodejen vám s výběrem pomůže také vyškolený personál, nebo se můžete nechat inspirovat designy, které Butlers pravidelně zveřejňuje na svých stránkách, jako magazín. Prodej je zaměřený na vaše pohodlí a veškeré letáky najdete také na internetových stránkách. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Podívejte se na aktuální letáky a všechny praktické informace, které se vám mohou hodit. Stačí si otevřít webové stránky www.butlers.cz, kde najdete online obchod a slevový kód pro nové zákazníky. Kromě toho můžete překontrolovat, jaká je otevírací doba nebo se podívat na poslední trendy nebo nejpopulárnější kusy nábytku zakoupené dalšími zákazníky. V současnosti není dostupná aplikace, ale webové stránky jsou kompatibilní s vaším chytrým telefonem, takže můžete letáky pročítat kdykoli a kdekoli. Udělejte si radost nákupem nábytku za skvělé ceny bez nutnosti slevit na jeho kvalitě. Navštivte Butlers nábytek a vaše peněženka vám bude vděčná.