Black Friday nabídky od Kasa

Zobrazit všechny nabídky zde

Black Friday letáky od Kasa

Poslední aktualizace letáku : 12/29/22

Kasa leták

Platnost: 29 Dec až 29 Mar

Tento Kasa leták plný nabídek je stále platný pro 57 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Kasa a ušetřete při nákupu v Kasa.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kasa online?
47.324 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kasa online?
50.716 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky Kasa na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Kasa na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Kasa během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Kasa! Přihlaste se nyní k odběru novinek Kasa, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Kasa. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Kasa najdete na webových stránkách Kasa.

Často kladené otázky k Black Friday od Kasa

Kdy začíná Black Friday v Kasa?

Letošní nabídky Black Friday v Kasa budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Kasa. Leták Kasa platný od 29-12-2022 do 29-03-2023 je kompletně věnován Black Friday.

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Kasa?

Black Friday bude letos v Kasa velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Elektrický krb luena 23 bílá borovice

4: otočná židle

Krbová kamna palestro 8kw eco

Kdy budou Kasa's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Kasa co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Kasa.

Kasa Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Kasa Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0