Letáky od Euronics

Poslední aktualizace letáku: 01.02.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Euronics online?
22.787 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Euronics

Euronics akční leták a nabídky 

Každý má rád přehled o novinkách a informacích, které mohou být výhodné. Kdo by nechtěl vědět, co nabízí aktuální Euronics akční leták a jaké nabídky najdete v tomto obchodě s elektrem. Pokud si říkáte, že je na čase vyměnit některé spotřebiče, nebo byste si rádi udělali radost nějakou novou technologickou věcičkou. Můžete zavítat na některou z prodejen Euronics nebo se podívat na web, kde probíhá online prodej. Vyškolený a příjemný personál vám rád pomůže a poradí s výběrem a to i na internetu. Nejlepší nabídku na produkty nejvyšší kvality najdete jedině u Euronics a to za nízké ceny, které vás vždycky potěší.


Co najdete ve slevě v Euronics elektru?

Na prodejnách Euronics i na e-shopu se můžete tento týden těšit na slevy zaměřená na spotřebiče do domácnosti. Pořiďte si novou, úspornou lednici, která vám ušetří výdaje za elektřinu, nebo přejděte na novou pračku, která zkrátí dobu praní a dokáže ho dokonce odložit. Pokud máte mazlíčky, pak určitě oceníte i výkonné vysavače, na které můžete uplatnit další slevu, pokud jste součástí programu karta zákazníka. Tento zákaznický benefit program vám pomůže ještě více ušetřit a s každým nákupem budete sbírat body a odměny. Pokud máte na mysli spíše nákup chytrého telefonu, Euronics magazín vám přináší také přehled recenzí a informací o jednotlivých zařízeních, což je velmi užitečné pokud si chcete udělat přehled o novinkách na trhu. Neváhejte a udělejte online nákup v tomto obchodu s elektrem s dlouholetou tradicí, je to skutečně snadné!


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

V případě, že si radši zboží prohlédnete osobně, Euronics webové stránky www.euronics.cz, obsahují veškeré praktické informace, jako je otevírací doba každé pobočky, aktuální letáky, nebo také informace pro stažení aplikace Euronics. Uplatněte váš slevový kód z nasbíraných bodů za nákupy a dopřejte si novou elektroniku nebo spotřebiče se zárukou kvality.