Letáky od Okay

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Okay leták

Platnost: 27 čvn až 3 čvc

Tento Okay leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Okay a ušetřete při nákupu v Okay.

Okay leták

Platnost: 1 bře až 30 zář

Tento Okay leták plný nabídek je stále platný pro 92 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Okay a ušetřete při nákupu v Okay.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Okay online?
17.762 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Okay online?
13.946 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Okay

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Okay nábytek akční leták a nabídky 

Kdo by to neznal, potřebujete vyměnit zahradní nábytek, protože po několika sezónách už dosloužil, jenže hledáte něco, co vám tentokrát vydrží po dlouhou dobu. Kde najdete příjemné ceny, kvalitu a zaručeně velký výběr? Například v Okay nábytek akční leták a nabídky, které vás zaujmout. Nemusíte se bát, že si nebudete moci prohlédnout nábytek osobně, protože prodej probíhá klasicky na prodejnách, ale můžete udělat také online nákup. Na každé z prodejen je vám k dispozici vyškolený profesionální personál, který vám pomůže s výběrem, najde vaše produkty a také vás informuje o výhodách nebo programu karta zákazníka, který umožňuje sbírat další slevy a výhody. Okay nábytek leták je tu pro vás, co v něm najdete? 


Co najdete u Okay nábytku levněji tento týden?

Na co se můžete těšit v Okay nábytek pro příští týden? Tak například slevu na veškeré postele z masivu a také psací stoly. Vybavení do vaší ložnice si můžete pořídit až za poloviční cenu a můžete si tak užít nákup i dalších položek. Nabídku Okay doplňují také trendové šatní skříně, které si můžete nechat upravit dle vašich představ a potřeb. Letáky Okay vždy přinášejí skvělé ceny a zboží najdete na prodejnách v Brně, Praze nebo třeba v Olomouci. Prodej je zaměřený na vaše pohodlí a můžete si užít odvoz nábytku zdarma, jeho sestavení a pomoc s odnesením nábytku do vašeho patra. To všechno poskytuje Okay nábytek. Přečtěte si také novinky z oblasti interiérového designu v Okay magazín, který je pravidelně vydáván každý měsíc.  


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Praktické informace z každé pobočky, jako je otevírací doba, najdete, pokud si otevřete webové stránky www.okay.cz, kde je vám k dispozici také slevový kód pro nové zákazníky. Pořiďte si kvalitní nábytek, který vám vydrží a nezruinuje vaši peněženku. Pokud preferujete prohlížení letáků na vašem chytrém telefonu, je ke stažení aplikace Okay, která vám bude také pravidelně zasílat novinky a upozornění. Nakupujte nábytek chytře.