Letáky od Elektro Schenk

Poslední aktualizace letáku: 15.10.21

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Elektro Schenk online?
10.521 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Elektro Schenk

Elektro Schenk akční leták a nabídky 

Kdo by to neznal, potřebujete použít mixér a zrovna zjistíte, že přestal fungovat. Pokud řešíte podobný problém, můžete si prohlédnout Elektro Schenk akční leták a nabídky, kde najdete populární produkty a známé značky za výborné ceny. Slevy na spotřebiče do domácnosti a další elektro vás čekají v Praze, Brně nebo Ostravě a můžete si také zvolit online nákup. Pokud si nejste jistí, co přesně hledáte, nebo si říkáte, že potřebujete odbornou pomoc s výběrem, pak je tu pro vás magazín Elektra Schenk, který přináší přehled nabídky a také tipy pro vaše nákupy. Slevu, ale i příjemné prostředí, najdete na u každé pobočky tohoto elektra a můžete se těšit na příjemný nákup.


Jaké slevy chystá Elektro Schenk pro tento týden?

Aktuální letáky přinášejí zajímavé akce a slevy na spotřebiče do domácnosti, elektroniku a další zboží. Kupte si například nový kávovar se slevou a užijte si profesionálně připravené nápoje i v pohodlí domova. Nabídku elektra rozšiřuje i výběr tiskáren a dalšího příslušenství pro váš stolní počítač nebo notebook. Pokud se poohlížíte po něčem větším, jako jsou třeba lednice a mrazáky, pak vás určitě potěší, že Elektro Schenk svůj prodej zaměřuje také na bílé spotřebiče a praktické pomocníky. Zastavte se do prodejny a vyřiďte si členství v klubu pro zákazníky, díky kterému vám karta zákazníka zajistí, že budete šetřit a sbírat body s každým nákupem.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, jejich adresa, nebo například aplikace Elektro Schenk, najdete, pokud si kliknete na webové stránky www.elektroschenk.cz. Můžete se jednoduše podívat, která z poboček je vám nejblíže, nebo si přečíst o doručení pro nákupy v e-shopu. Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevový kód, který dále můžete uplatnit při vašich nákupech. Díky Elektro Schenk, budete šetřit váš čas i peníze, což se rozhodně vyplatí.