Bauhaus
Bauhaus

Adventní svícen

Platnost této nabídky vypršela!
359,00 Kč
Aktuální Adventní svícen z Bauhaus letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Adventní svícen a využijte nejlevnější nabídky Adventní svícen za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 30 říj 2023 až 3 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Bauhaus nebo na webových stránkách Bauhaus.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Bauhaus leták
non-favorite-icon favorite-icon

Bauhaus leták

Platné po 27 dní

Adventní svícen a online akce přímo z aktuálního letáku Bauhaus

Tato Adventní svícen je nyní v prodeji v Bauhaus. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Bauhaus, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Adventní svícen online prostřednictvím webových stránek Bauhaus nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Adventní svícen speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Bauhaus příští týden akce na Adventní svícen?"

Kdy je Adventní svícen v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Adventní svícen příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Adventní svícen.

Bude příští týden akční Adventní svícen?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Adventní svícen? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Bauhaus příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Adventní svícen

Kde můžu najít nejlevnější Adventní svícen?

Tato Adventní svícen je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Adventní svícen a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Stavebniny". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: SVÍCEN NORDIC, SVÍCEN JANUS a Vinterfint adventní kalendář, 24 poutek, přírodní.

close-icon close-icon

Jaká je cena Adventní svícen v akci?

Cenu Adventní svícen najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Bauhaus leták nebo na webových stránkách Bauhaus. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Bauhaus leták a jednotlivých Stavebniny.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Bauhaus?

Pokud aktuální Adventní svícen není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Bauhaus leták od 08-11-2023 do 31-03-2024 a najít propagační akce a nabídky v Bauhaus. Prohlédněte si všechny Stavebniny, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Adventní svícen v Bauhaus?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Stavebniny! Pokud chcete vědět, zda má Bauhaus nejvyšší slevu na Adventní svícen, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Bauhaus leták platný od 08-11-2023 do 31-03-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Bauhaus má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Adventní svícen, podívejte se na Bauhaus leták platný od 08-11-2023 do 31-03-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: SVÍCEN NORDIC, SVÍCEN JANUS a Vinterfint adventní kalendář, 24 poutek, přírodní. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Bauhaus.


close-icon close-icon

Je promo Adventní svícen dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Adventní svícen dostupná online v Bauhaus, podívejte se na webové stránky Bauhaus. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Bauhaus, kde najdete také aktuální Bauhaus leták platný od 08-11-2023 do 31-03-2024.

close-icon close-icon

V jaké Stavebniny můžu najít tuto Adventní svícen?

Akční nabídku Adventní svícen najdete v kategorii Stavebniny. Klikněte na Bauhaus leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Bauhaus leták platný od 08-11-2023 do 31-03-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Adventní svícen?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Bauhaus. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Bauhaus leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Stavebniny, najdete podobné obchody jako Bauhaus a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou SVÍCEN NORDIC, SVÍCEN JANUS nebo Vinterfint adventní kalendář, 24 poutek, přírodní.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Adventní svícen?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Adventní svícen vyžaduje takový kód, podívejte se na Bauhaus leták platný od 08-11-2023 do31-03-2024 nebo na webové stránky Bauhaus.

close-icon close-icon

Kromě Adventní svícen, co dalšího Bauhaus nabízí?

Bauhaus nabízí kromě Adventní svícen široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Bauhaus leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Adventní svícen můžete najít také následující nabídky: SVÍCEN NORDIC, SVÍCEN JANUS a Vinterfint adventní kalendář, 24 poutek, přírodní. Prohlédněte si také další Stavebniny, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu