Letáky od Emos

Poslední aktualizace letáku: 19.04.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Emos online?
43.701 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Emos

Oblíbená místa Emos

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Emos elektro akční leták a nabídky 

Kvalitní osvětlení je základem vzhledu každého interiéru. Emos elektro a akční nabídky přinášejí mnohem více než pouze osvětlení. V nabídce tohoto elektra najdete také termostaty a led osvětlení. Profesionální přístup zaměstnanců na prodejnách vám poskytne příjemný zážitek z nákupu a také můžete kdykoli nakupovat produkty online za výborné ceny. Akční nabídky a letáky Emos elektra si můžete prohlédnout a vždy se těšit na velký výběr a slevy. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, pobočky i internetové stránky nabízejí poradenství zkušených zaměstnanců, kteří jsou ochotní vám pomoci s výběrem toho pravého pro vás.


Na jaké výhodné nabídky se můžete těšit u Emos elektro?

I tento týden si pro vás Emos elektro připravilo akční leták a nabídku nových, zlevněných produktů. Pořiďte si led žárovky, led osvětlení nebo například termostaty různých značek se slevou. Pokud si potřebujete přečíst více recenzí nebo odborné shrnutí o specifických produktech, pak vám bude k užitku také magazín Emos elektra. Pravidelnými nákupy si navíc můžete získat další výhody a slevy na online nákup. Web Emos elektra je velmi přehledný a nabídku si zde zvládne prohlédnout i každý, kdo není velkým fanouškem technologií. K nákupu vám navíc stačí pouze vaše kreditní karta a nemusíte se nikam přesouvat ani opouštět váš domov. Prodej je zaměřený na vaše pohodlí a slevu získáte, i pokud si necháte zasílat novinky e-mailem.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Adresy prodejen najdete, pokud si otevřete webové stránky www.emos.cz, kde najdete také informace o tom, jaké je otevírací doba. Nemusíte být v Praze, Brně nebo Ostravě, abyste si mohli pořídit kvalitní osvětlení a další elektro za výborné ceny. Získejte také slevový kód za stažení aplikace. Nakupujte bez obav a pohodlně. Ušetřete bez kompromisu, kvalitní produkty za skvělé ceny, servis a velký výběr, to je Emos elektro.