Letáky od Aliexpress

Poslední aktualizace letáku: 01.08.21

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Aliexpress online?
29.778 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Aliexpress

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Alieexpress akční leták a nabídky 

Nejlepší ceny a originální produkty najdete pouze v Aliexpress akční leták a nabídky vás skutečně ohromí! Možná nejste v poslední době vůbec spokojeni s tím, jak fungují některé spotřebiče ve vaší domácnosti, nebo chcete pořídit nějaký pěkný dárek někomu z vašich blízkých. Elektroniku a spotřebiče pro domácnost rozhodně najdete i na Aliexpress, kde můžete získat skvělé slevy i, aniž byste museli osobně chodit do prodejen elektra, které se obvykle nacházejí pouze ve velkých městech, jako je Praha, Brno nebo Ostrava. Aliexpress vám jednoduše přináší prodej zaměřený na vaše pohodlí, ale i kvalitu za akční ceny. 


Co si můžete koupit ve slevě na Aliexpress? 

Jaké nabídky přinášejí akční letáky Aliexpress pro tento týden? Koupit si můžete například novou pračku s úsporným režimem a mnoha programy, které vám usnadní vaše každodenní aktivity a pomohou ušetřit čas. Možná oceníte i slevu na kávovary, které se rozhodně neztratí ve vaší domácnosti, nebo vaší kanceláři. Dopřejte si příjemnou masáž s některým z masážních přístrojů, nebo začněte zaznamenávat váš spánek a denní aktivity s chytrými hodinkami. Zdravý životní styl, ale také praktické spotřebiče, notebooky, nebo třeba televize a tablety. To vše najdete také, pokud si otevřete magazín Aliexpress, kde najdete aktuální nabídku pro váš online nákup. Kromě toho na webu Aliexpress můžete shlédnout doporučující videa a hodnocení od dalších zákazníků, kteří si již udělali cestu na pobočky. Získejte další slevu, pokud se zapojíte do programu karta zákazníka. Skvělé nabídky na vás čekají, tak neváhejte a navštivte Aliexpress. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Akční letáky, novinky na prodejnách, slevový kód, ale i praktické informace k nákupu najdete, pokud si otevřete webové stránky www.aliexpress.cz. Velkou výhodou online nakupování je, že vás nemusí trápit žádná otevírací doba a můžete nakupovat odkudkoli a kdykoli. Pokud chcete být v pohybu a nakupovat elektro třeba při cestě metrem do práce, můžete si stáhnout i aplikaci, která udělá vaše nákupy ještě pohodlnější. Aplikace je ke stažení zdarma a její instalace je velmi jednoduchá.