Letáky z Planeo Elektro v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

2 Lokality

Planeo Elektro leták

Platnost: 27 lis až 3 pro

Tento Planeo Elektro leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Planeo Elektro a ušetřete při nákupu v Planeo Elektro.

Planeo Elektro leták

Platnost: 1 lis až 30 lis

Tento Planeo Elektro leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Planeo Elektro a ušetřete při nákupu v Planeo Elektro.

umístění Planeo Elektro v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Planeo Elektro letáky
Planeo Elektro Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
otevírací doba
Planeo Elektro letáky
Planeo Elektro Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Planeo Elektro v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Zde najdete všechny adresy Planeo Elektro a odpovídající otevírací dobu Planeo Elektro v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Planeo Elektro ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Planeo Elektro v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Planeo Elektro v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Planeo Elektro.

Nejčastěji pokládané otázky o Planeo Elektro

Je Planeo Elektro obchod v Kladno?

Prodejny Planeo Elektro najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Planeo Elektro v Kladno nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Planeo Elektro v Kladno. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Kladno a najděte nejbližší prodejnu Planeo Elektro. Ujistěte se, že na stránce prodejny Planeo Elektro ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Planeo Elektro v Kladno právě otevřeno?

Obchod Planeo Elektro v Kladno má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Kladno.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Planeo Elektro dostupné v Kladno?

Nabídky tohoto týdne z Planeo Elektro leták platné od 27-11-2023 do 03-12-2023 platí ve vašem obchodě Planeo Elektro v Kladno. Nejlepší nabídky v Planeo Elektro Kladno jsou: LAMINÁTOVÁ PODLAHA ,,DUB WOODWORK, Objektiv Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S černý a Okurka salátová.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Planeo Elektro v Kladno?

Aktuální otevírací dobu Planeo Elektro můžete snadno zjistit v Kladno výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Planeo Elektro.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Planeo Elektro poloha v Kladno?

Planeo Elektro má velmi zajímavé nabídky, například LAMINÁTOVÁ PODLAHA ,,DUB WOODWORK, Objektiv Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S černý a Okurka salátová, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Planeo Elektro v Kladno. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Planeo Elektro, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Kladno.


Pokud se v Kladno nenachází žádný obchod Planeo Elektro, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Elektronika.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Planeo Elektro v neděli?

Otevírací doba Planeo Elektro v Kladno se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Planeo Elektro otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Planeo Elektro během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Planeo Elektro je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Planeo Elektro může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Planeo Elektro:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Planeo Elektro doručuje v Kladno?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Planeo Elektro ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Planeo Elektro vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Planeo Elektro nebo si prohlédněte aktuální Planeo Elektro leták, platný od 27-11-2023 do 03-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu