Letáky od Asko

Poslední aktualizace letáku: 11.04.22

Asko leták

Platnost: 11 dub až 6 čvc

Tento Asko leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Asko a ušetřete při nákupu v Asko.

Asko leták

Platnost: 23 čvn až 13 čvc

Tento Asko leták plný nabídek je stále platný pro 13 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Asko a ušetřete při nákupu v Asko.

Asko leták

Platnost: 23 čvn až 13 čvc

Tento Asko leták plný nabídek je stále platný pro 14 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Asko a ušetřete při nákupu v Asko.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Asko online?
59.357 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Asko online?
32.140 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Asko

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Asko nábytek akční leták a nabídky 

Nákup nábytku nemusí být stresující zátěží, která zruinuje váš bankovní účet. Moderní nábytek za skvělé ceny, klasický design i nejposlednější trendy najdete, pokud si otevřete Asko nábytek akční leták a nabídky, kde najdete slevy a to i na vaše oblíbené produkty. Ať už jste se rozhodli vyměnit nábytek v obývacím pokoji nebo třeba potřebujete jen novou skříň do chodby, Asko vám nabízí mnoho možností a zákaznického servisu na prodejnách. Akční letáky vždy můžete odebírat na našich stránkách a sledovat tak, jaké výhody pro vás tato známá síť prodejen připravila tentokrát. Asko akční leták je tu pro vás. 


Jaký nábytek si nyní koupíte levněji v Asko?

Jakou nabídku si pro vás Asko akční leták pro další týden připravil? Slevu najdete na zahradní nábytek, které se vám určitě budou hodit pro nadcházející sezónu. Užijte si volný čas a vašimi blízkými v příjemném prostředí vaší zahrady, prodej v Asko je zaměřený také na textilie a doplňky nejen do domácnosti, které vám pomohou vybudovat si domov, jako z reklamy. Pokud už dosloužila vaše kancelářská židle, můžete ji jednoduše vyměnit a koupit novou se slevou. Magazín Asko vám také poradí s výběrem správné kuchyně nebo matrace pro vaši postel. Pokud preferujete nákup z pohodlí vašeho domova, můžete navštívit web Asko a vybrat si, podle vašeho gusta, protože online nákup nebyl nikdy jednoduší. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Podívejte se na aktuální letáky a všechny praktické informace, které se vám mohou hodit. Stačí si otevřít webové stránky www.asko.cz, kde najdete také informace o programu karta zákazníka a slevový kód pro nové zákazníky. Kromě toho můžete překontrolovat, jaká je otevírací doba každé pobočky nebo se podívat na poslední trendy nebo nejpopulárnější kusy nábytku zakoupené dalšími zákazníky. V současnosti není dostupná aplikace, ale webové stránky jsou kompatibilní s vaším chytrým telefonem, takže můžete letáky pročítat kdykoli a kdekoli. Udělejte si radost nákupem nábytku za výhodné ceny bez nutnosti slevit na jeho kvalitě. Navštivte Asko nábytek a vaše peněženka vám bude vděčná.