106 Planeo Elektro Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Planeo Elektro

Níže uvádíme přehled poboček 106 Planeo Elektro v České republice.

95 Města

Oblíbená města s pobočkou Planeo Elektro

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Planeo Elektro

Prohlédněte si všechny adresy Planeo Elektro a odpovídající otevírací dobu Planeo Elektro v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Planeo Elektro ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Planeo Elektro a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Planeo Elektro ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Planeo Elektro.

Nejčastěji pokládané otázky o Planeo Elektro

Je Planeo Elektro obchod v Tachov?

Prodejny Planeo Elektro najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Planeo Elektro v Tachov nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Planeo Elektro v Tachov. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Tachov a najděte nejbližší prodejnu Planeo Elektro. Ujistěte se, že na stránce prodejny Planeo Elektro ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Planeo Elektro v Tachov právě otevřeno?

Obchod Planeo Elektro v Tachov má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Tachov.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Planeo Elektro dostupné v Tachov?

Nabídky tohoto týdne z Planeo Elektro leták platné od 01-12-2023 do 07-12-2023 platí ve vašem obchodě Planeo Elektro v Tachov. Nejlepší nabídky v Planeo Elektro Tachov jsou: SAMSUNG LED UHD TV/UE50CU7172, Herní USB mikrofon YMC 1060 ALIEN a Spirálový kabel pro mechanické klávesnice.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Planeo Elektro v Tachov?

Aktuální otevírací dobu Planeo Elektro můžete snadno zjistit v Tachov výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Planeo Elektro.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Planeo Elektro poloha v Tachov?

Planeo Elektro má velmi zajímavé nabídky, například SAMSUNG LED UHD TV/UE50CU7172, Herní USB mikrofon YMC 1060 ALIEN a Spirálový kabel pro mechanické klávesnice, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Planeo Elektro v Tachov. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Planeo Elektro, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Tachov.


Pokud se v Tachov nenachází žádný obchod Planeo Elektro, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Elektronika.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Planeo Elektro v neděli?

Otevírací doba Planeo Elektro v Tachov se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Planeo Elektro otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Planeo Elektro během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Planeo Elektro je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Planeo Elektro může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Planeo Elektro:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Planeo Elektro doručuje v Tachov?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Planeo Elektro ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Planeo Elektro vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Planeo Elektro nebo si prohlédněte aktuální Planeo Elektro leták, platný od 01-12-2023 do 07-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu