Letáky
Nabídky
Oblíbené
Uloženo
favorite-heart

Michi stojací sušák na prádlo

Platnost: 7 zář až 11 říj
0
Möbelix Michi stojací sušák na prádlo nabídka
-31%
favorite-heart

Michi stojací sušák na prádlo

Platnost: 7 zář až 11 říj
949,00 Kč
649,00 Kč
Přidat

Nyní v nabídce u Möbelix: Michi stojací sušák na prádlo ✅ Platné od 7-09 do 11-10.

Ostatní si také prohlédli

Nejbližší pobočka Möbelix

Tato Michi stojací sušák na prádlo je k dispozici v následujících pobočkách na základě vaší nastavené lokace:

PrahaHlavní město Praha
Automatická detekce

Související prodejny

Wave background texture

Podívejte se na Möbelix leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

app-picture-logo

Michi stojací sušák na prádlo sleva u Möbelix

Michi stojací sušák na prádlo je nyní dostupný se slevou u Möbelix. Na této stránce najdete všechny informace o aktuální ceně, podmínkách akce a době platnosti nabídky. Podívejte se také na další podobné nabídky a akce související s Michi stojací sušák na prádlo, abyste vždy zvolili tu nejvýhodnější možnost.

Sleva pro Michi stojací sušák na prádlo platí od 07-09-2026 do 11-10-2026. Akce už skončila? Nevadí, můžete si prohlédnout jiné podobné nabídky. Sledujte kategorii produktu, abyste byli informováni, jakmile se Michi stojací sušák na prádlo znovu objeví v nabídce u Möbelix. Porovnáním nabídek Michi stojací sušák na prádlo se ujistíte, že nakupujete za co nejnižší cenu. Pravidelně navštěvujte náš web a zjistíte, zda Michi stojací sušák na prádlo nebude brzy znovu dostupný se zajímavou slevou.

Nejčastěji pokládané otázky o Michi stojací sušák na prádlo

Tato Michi stojací sušák na prádlo je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Michi stojací sušák na prádlo a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Nábytek & Zahrada". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Eurogold sušák na prádlo, SUŠÁK NA PRÁDLO a Leifheit sušák na prádlo pegasus 150.

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Nábytek & Zahrada! Pokud chcete vědět, zda má Möbelix nejvyšší slevu na Michi stojací sušák na prádlo, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Möbelix leták platný od 07-09-2026 do 11-10-2026, nebo prověřte třeba další obchody.

Cenu Michi stojací sušák na prádlo najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Möbelix leták nebo na webových stránkách Möbelix. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Möbelix leták a jednotlivých Nábytek & Zahrada.


Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Möbelix. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Möbelix leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Nábytek & Zahrada, najdete podobné obchody jako Möbelix a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Eurogold sušák na prádlo, SUŠÁK NA PRÁDLO nebo Leifheit sušák na prádlo pegasus 150.

Möbelix nabízí kromě Michi stojací sušák na prádlo široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Möbelix leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Michi stojací sušák na prádlo můžete najít také následující nabídky: Eurogold sušák na prádlo, SUŠÁK NA PRÁDLO a Leifheit sušák na prádlo pegasus 150. Prohlédněte si také další Nábytek & Zahrada, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Poslední aktualizace: středa 16. září 2026
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu
Je tato nabídka skutečná nezbytnost?

Tuto akci jsme ohodnotili podle slevy a četnosti za posledních 8 týdnů. Takto uděláš to nejlepší rozhodnutí! Praktické, že?

Musthave
Koupit
Porovnej
Pochybnost
Příklad
Coca Cola light 1.5L
30,00 Kč
26,99 Kč
Coca Cola light 1.5L
50% sleva
30,00 Kč
14,99 Kč
Více informací o tomto hodnocení?