Letáky od Kika Nábytek

Poslední aktualizace letáku: 20.06.22

Kika Nábytek leták

Platnost: 20 čvn až 3 čvc

Tento Kika Nábytek leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Kika Nábytek a ušetřete při nákupu v Kika Nábytek.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kika Nábytek online?
38.946 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kika Nábytek online?
11.039 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Kika Nábytek

Kika akční leták a nabídky 

Nikdy nevíte, kdy se vám doma bude hodit nějaká ta vychytávka do domácnosti nebo třeba nový nábytek. Kika akční leták a nabídky přinášejí nové produkty a také slevy, které vás potěší. Chcete si pořídit kvalitní a dlouhotrvající zahradní nábytek nebo třeba nový psací stůl? Můžete navštívit některé prodejny Kika a využít slevu na aktuální nabídku. Nechte si poradit od zkušeného personálu a vyberte si nábytek, který bude to pravé pro vás. Kika najdete v Brně, Praze i Olomouci, ale také v menších městech. Kika leták je také dostupný na internetu, kde můžete udělat také online nákup.


Co si nyní můžete koupit ve slevě u Kika?

A co nám přináší Kika leták pro příští týden? Těšit se můžete na zlevněné textilie do domácnosti, závěsy, polštáře, ale také venkovní ubrusy a dekorace pro vaše venkovní posezení. Kika myslí také na vaše mazlíčky, kterým můžete pořídit pěkný pelíšek, nebo třeba misky na vodu a krmení. Vaše záda ocení nákup nové kancelářské židle, kterou si můžete vyzkoušet přímo v obchodě. Pokud přemýšlíte o radikální proměně vašeho šatníku, pak se vám zcela jistě bude hodit nová šatní skříň, kterou si z pobočky můžete nechat doručit až domů. Prodej v Kika je zaměřený na pohodlí a jednoduchost, takže se zákazníci vždy cítí dobře a užívají si nabídku za nízké ceny. Vyzkoušejte si sami, že díky příjemnému prostředí se v Kika rádi zdržíte.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Nově Kika vytvořila také magazín, ve kterém najdete všechny poslení trendy v nábytku a interiérovém designu, ze kterého můžete čerpat inspiraci. Magazín i letáky najdete jak na prodejnách, tak pokud si zobrazíte webové stránky www.kika.cz. Ke stažení dostupná také aplikace, kde můžete nakupovat a prohlížet novinky, nebo se zapojit do programu karta zákazníka, který vám udělí slevový kód a pomůže k dalším slevám. Na internetu najdete také všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, nebo jejich adresa.