Letáky od Vesna

Poslední aktualizace letáku: 30.06.22

Vesna leták

Platnost: 29 čvn až 31 čvc

Tento Vesna leták plný nabídek je stále platný pro 29 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Vesna a ušetřete při nákupu v Vesna.

Vesna leták

Platnost: 15 čvn až 3 čvc

Tento Vesna leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Vesna a ušetřete při nákupu v Vesna.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Vesna online?
56.843 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Vesna online?
30.684 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Vesna

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Vesna nábytek akční leták a nabídky 

Krásný dům a stylově zařízený interiér je snem mnoha z nás. Kde ale hledat originální a kvalitní nábytek za dobré ceny? Například u Vesna nábytku, kde najdete vše pro vaši kuchyň, koupelnu, obývací pokoj, ale i zahradu. Otevřete si Vesna nábytek akční leták a nabídky vás rozhodně zaujmou. Nemusíte zruinovat váš rozpočet, abyste si pořídili kvalitní produkty a osvětlení do domácnosti, které budou navíc skvěle vypadat. Nabídku Vesna nábytek můžete pravidelně kontrolovat a prohlížet na našich stránkách, kde vždy najdete aktuální Vesna leták. Pojďme se společně podívat, co vám přináší tentokrát. 

.

Jaký nábytek koupíte ve Vesna nábytku levněji?

Vesna leták pro příští týden je plný výhodných a lákavých nabídek a slevu najdete na množství zajímavých kusů nábytku. V síti prodejen Vesna, ale i na internetu si můžete pořídit sestavy do ložnice za sníženou cenu a tento týden se vám určitě zalíbí také nabídka šatní skříně a nábytku pro vaši soukromou šatnu. Pokud dáváte přednost práci z domova, bude se vám hodit nová kancelářská židle, nebo třeba masivní psací stůl, který vydrží vaše pracovní tempo. Vyzkoušejte online nákup, pohodlně a bez starostí a bez nutnosti fyzicky navštívit pobočky. Prodej je zaměřený na maximální pohodlí zákazníků a další slevy si užijte, když se zapojíte do programu karta zákazníka. Sbírejte body za nákupy a výhody, které vám Vesna udělí za vaše návštěvy. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Veškeré praktické informace o prodejnách vám přináší webové stránky www.vesnaspolek.cz, kde najdete také aktuální letáky, nebo magazín Vesna s tipy a radami pro interiérový design. Zkontrolujte také, jaká je otevírací doba nebo adresa k vám nejbližší prodejny, klidně z aplikace Vesna, která je ke stažení zdarma. Pro nové zákazníky je zde také slevový kód, který vám přidá procentuální slevu na váš první nákup. Neváhejte a zkuste nákup u Vesna nábytku, rozhodně nebudete litovat.