Letáky od Sconto

Poslední aktualizace letáku: 23.06.22

Sconto leták

Platnost: 24 čvn až 21 čvc

Tento Sconto leták plný nabídek je stále platný pro 25 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Sconto a ušetřete při nákupu v Sconto.

Sconto leták

Platnost: 24 čvn až 21 čvc

Tento Sconto leták plný nabídek je stále platný pro 26 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Sconto a ušetřete při nákupu v Sconto.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Sconto online?
15.453 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Sconto online?
25.439 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Sconto

Sconto nábytek akční leták a nabídky 

Přemýšlíte o renovaci svého bytu nebo se chystáte na osvěžení vašeho interiéru? Potřebujete nový psací stůl nebo skříň do předsíně? Pak byste si neměli nechat ujít Sconto nábytek akční leták a nabídky. Moderní nábytek, produkty pro domácnost za skvělé ceny, nebo slevy na oblíbené kuchyně na míru. Ve Scontu najdete vše, co vás zajímá a můžete si kompletně vybrat své zboží na internetu nebo udělat online nákup. Prodejny Sconto najdete v Praze, Brně, ale i menších městech a Sconto leták si můžete vždy zobrazit na našich stránkách.


Co si nyní můžete koupit ve slevě ve Sconto nábytek?

Věděli jste, že Sconto má také skvělou nabídku pro vaši zahradu? Zahradní nábytek, textilie, nebo také květiny, přínáší Sconto leták pro příští týden. Najdete zde také postele, matrace, nebo třeba kancelářské židle se slevou. Užijte si slevu na vybavení do kuchyně nebo také doplňky do koupelny. Přečtěte si magazín Sconto a podívejte se na nejnovější trendy ve světě interiérového designu, kuchyní a koupelen. Díky programu karta zákazníka si také můžete užít další slevu na již zlevněný nábytek. Pobočky jsou zaměřené na prodej a nákup pohodlný pro zákazníky a určitě si ho maximálně užijete. Využijte také pomoci odborně vyškolených zaměstnanců, kteří jsou ochotní kdykoli poradit. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud hledáte praktické informace, jako je otevírací doba nebo adresa prodejen, pak postačí, když navštívíte webové stránky www.sconto.cz, kde najdete také online obchod a aktuální letáky Sconto. Pokud rádi používáte chytrý telefon a chcete mít možnost procházet si nabídky na cestách a odkudkoli bez nutnosti otvírat internetový prohlížeč, pak je tu pro vás aplikace Sconto, kterou si můžete stáhnout ze stránek. Dále na internetu najdete také speciální akce a slevy, nebo slevový kód, který sem tento obchod s nábytkem umisťuje pravidelně během vyhlášených slev. Vyzkoušejte si sami, jak snadné a příjemné je nakupovat ve Sconto.