Letáky od IDEA nábytek

Poslední aktualizace letáku: 01.07.22

IDEA nábytek leták

Platnost: 1 čvc až 14 čvc

Tento IDEA nábytek leták plný nabídek je stále platný pro 12 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od IDEA nábytek a ušetřete při nákupu v IDEA nábytek.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog IDEA nábytek online?
48.401 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog IDEA nábytek online?
30.210 lidí vás již předběhlo

Nabídky na IDEA nábytek

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Idea nábytek akční leták a nabídky 

Skvělý výběr, poslední trendy, ale také kvalita, kterou jinde nenajdete. Na to se můžete těšit v Idea nábytek akční leták a nabídky. Přemýšlíte o nákupu nového psacího stolu, nebo potřebujete odolnou šatní skříň, která ustojí i vaši nákupní horečku a záplavu oblečení? Pak Idea bude tím pravým místem pro vás. Kvalitní nábytek vyrobený tradičními metodami z kvalitního masivu, vám bude sloužit po generace a nemusíte se bát, že se vám okoukal. Produkty, které Idea vyrábí, jsou nadčasové a také si můžete vybrat z různých barev, odstínů a dekorů dřeva, nebo i designu. Vydejte se osobně na prodejny nebo zkuste online nákup přímo na stránkách Idea. Není nic snadnějšího a k inspiraci stačí Idea letáky. 

.

Co si nyní pořídíte levněji v Idea nábytku?

Jakou nabídku přináší Idea leták pro tento týden a na jaké slevy se můžete těšit? Prodej nábytku v Idea se zaměřuje na pohodlí zákazníků a příjemné prostředí, ale také na dostupnost nejlepší kvality pro každého. Kupte si kancelářskou židli levněji, nový zahradní nábytek z masivu, nebo třeba získejte slevu na další nákupy, pokud se zapojíte do programu karta zákazníka. V síti prodejen navíc můžete najít i nábytek, který je součástí kreativních designů interiéru pravidelně zveřejňovaných v publikacích Idea, jako je třeba Idea magazín. Přesvědčte se sami o tom, že nízké ceny nemusí znamenat kompromis v otázce kvality nebo designu! 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Kde najdete pobočky a jaká je otevírací doba? Všechny praktické informace vám přináší webové stránky www.idea-nabytek.cz, kde najdete mimo jiné také slevový kód pro nové zákazníky. Pokud jste fanoušky moderních technologií a chcete si číst letáky a nejnovější nabídky i na cestách, pohodlně z vašeho telefonu, je tu pro vás aplikace Idea nábytek. Zajímavé nabídky nebo také tipy na zařízení vašeho bytu nebo domu, najdete jak na stránkách tak v aplikaci. Vyzkoušejte něco nového a dejte přednost kvalitě za skvělé ceny.