Letáky od Mountfield

Poslední aktualizace letáku: 30.06.22

Mountfield leták

Platnost: 30 čvn až 7 čvc

Tento Mountfield leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Mountfield a ušetřete při nákupu v Mountfield.

Mountfield leták

Platnost: 27 čvn až 11 čvc

Tento Mountfield leták plný nabídek je stále platný pro 9 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Mountfield a ušetřete při nákupu v Mountfield.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Mountfield online?
32.517 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Mountfield online?
46.575 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Mountfield

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Mountfiled leták a nabídky 

Kdo je specialista pro vaši zahradu? Jednoznačně Mountfiled! Podívejte se na Mountfiled akční leták a nabídky, které vám pomohou zahájit sezónu na vaší zahradě s lehkostí. Každý kutil nebo zahrádkář, který má rád kvalitní produkty, slevy a výborné ceny, by měl vědět, kde v Brně, Olomouci nebo Ostravě hledat Mountfield. Nástroje pro práci na zahradě, bazény, substráty, ale i potřeby pro vaše mazlíčky, to všechno najdete v Mountfieldu a ještě na tom ušetříte. Pokud si nevíte rady a výběrem, poradí vám ochotný personál nebo se můžete podívat na magazín, který přináší návody, tipy, recenze, ale i poslední trendy z dílny a zahrady. Pusťte se do jarní přestavby, obnovy zahrady, nebo konečně splňte manželce sen o krásném zahradním bazénu. Mountfield vám s tím pomůže.


Co si pořídíte v Mountfield výhodně? 

Už se nechcete dívat na ten nudný beton na vaší zahradě? Potřebuje váš živý plot zastřihnout, ale nemáte ty správné nástroje? Zavítejte na pobočky Mountfield nebo si udělejte pohodlný online-nákup. Tento týden se můžete těšit na speciální slevu na veškeré potřeby pro zahájení jarního zahrádkaření a pěstování. Prodej je zaměřený na vaše pohodlí a můžete se poradit s vyškoleným personálem. Všechny prodejny vás přivítají příjemnou atmosférou, a pokud máte zájem o další výhody nebo slevy, můžete se zapojit do věrnostního programu. Karta zákazníka Mountfield vám pak bude sbírat body za nákupy a díky tomu ušetříte ještě více.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Už jste se rozhodli, že chcete navštívit některou z prodejen Mountfield? Podívejte se na webové stránky www.mountfield.cz, kde najdete všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, nebo jejich adresa. Na internetu si může prohlížet také aktuální nabídku a letáky, nebo si opatřit slevový kód. Pro každého, kdo by chtěl dostávat upozornění na novinky, akce a slevy, je tu také aplikace Mountfield pro chytré telefony, kterou si můžete bezplatně stáhnout a být vždycky v obraze.