Lidl
Lidl

Bambusové servírovací prkénko

Platnost této nabídky vypršela!
149,00 Kč
Aktuální Bambusové servírovací prkénko z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Bambusové servírovací prkénko a využijte nejlevnější nabídky Bambusové servírovací prkénko za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 13 bře 2023 až 19 bře 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Bambusové servírovací prkénko a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Bambusové servírovací prkénko je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Bambusové servírovací prkénko online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Bambusové servírovací prkénko speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Bambusové servírovací prkénko?"

Kdy je Bambusové servírovací prkénko v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Bambusové servírovací prkénko příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Bambusové servírovací prkénko.

Bude příští týden akční Bambusové servírovací prkénko?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Bambusové servírovací prkénko? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Bambusové servírovací prkénko

Kde můžu najít nejlevnější Bambusové servírovací prkénko?

Tato Bambusové servírovací prkénko je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Bambusové servírovací prkénko a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Servírovací prkénko, SERVÍROVACÍ PRKÉNKO a Kuchyňské prkénko.

close-icon close-icon

Jaká je cena Bambusové servírovací prkénko v akci?

Cenu Bambusové servírovací prkénko najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Bambusové servírovací prkénko není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 11-12-2023 do 17-12-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Bambusové servírovací prkénko v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Bambusové servírovací prkénko, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 11-12-2023 do 17-12-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Bambusové servírovací prkénko, podívejte se na Lidl leták platný od 11-12-2023 do 17-12-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Servírovací prkénko, SERVÍROVACÍ PRKÉNKO a Kuchyňské prkénko. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


close-icon close-icon

Je promo Bambusové servírovací prkénko dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Bambusové servírovací prkénko dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 11-12-2023 do 17-12-2023.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Bambusové servírovací prkénko?

Akční nabídku Bambusové servírovací prkénko najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 11-12-2023 do 17-12-2023.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Bambusové servírovací prkénko?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Servírovací prkénko, SERVÍROVACÍ PRKÉNKO nebo Kuchyňské prkénko.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Bambusové servírovací prkénko?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Bambusové servírovací prkénko vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 11-12-2023 do17-12-2023 nebo na webové stránky Lidl.

close-icon close-icon

Kromě Bambusové servírovací prkénko, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Bambusové servírovací prkénko široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Bambusové servírovací prkénko můžete najít také následující nabídky: Servírovací prkénko, SERVÍROVACÍ PRKÉNKO a Kuchyňské prkénko. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu