Letáky od Fotolab

Poslední aktualizace letáku: 05.05.22

Fotolab leták

Platnost: 5 kvě až 5 čvc

Tento Fotolab leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Fotolab a ušetřete při nákupu v Fotolab.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Fotolab online?
32.228 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Fotolab online?
15.145 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Fotolab

Fotolab akční leták a nabídky 

Každý, kdo si rád užije zábavu při fotografování určitě ví, jak je to těžké najít dobré ceny na produkty, jako jsou fotoaparáty a jejich příslušenství a přitom nemuset slevovat z požadavků na kvalitu. Fotolab akční leták a nabídky vám přinášejí jedinečný výběr prvotřídních značek, slevy, i možnosti provést online nákup. Pokud rádi fotíte nebo máte třeba na mysli něco jako je fotokniha, pak jste na prodejnách Fotolab s vyškoleným, profesionálním personálem, na té správné adrese. Co nabízí aktuální letáky? 


Na jaké slevy se můžete těšit ve Fotolab tentokrát?

Nabídku Fotolab pro tento týden můžete s nadšením prohlížet na webových stránkách, kde najdete novinky ze světa fotoaparátů, ale také skvělé nápady na dárky. Blíží se vaše výročí svatby? Tak proč nepřekvapit partnera nebo partnerku krásnou fotoknihou plnou společných zážitků! K narozeninám nebo třeba valentýnu se může hodit fotoaparát nebo třeba pěkné album na vyvolané fotografie. Prodej ve Fotolab je zaměřený jak na profesionální techniku, tak i na fotoaparáty pro běžné uživatele. Navíc pokud si nejste jistí, na základě čeho ten správný fotoaparát, nebo třeba kalendář s vašimi fotkami vybrat, pak je tu pro vás magazín Fotolab, který pomáhá s výběrem a také recenzuje nabídky, které najdete u každé pobočky.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Možná se chcete osobně vydat do některé z prodejen Fotolab a říkáte si, že nevíte, jaké je otevírací doba prodejen, nebo kde je najdete. Webové stránky www.fotolab.cz obsahují všechny potřebné informace pro zákazníky, a kromě toho, Fotolab můžete navštívit v Praze, Brně nebo Ostravě. Současně není k dispozici aplikace pro chytré telefony, ale na přehledném webu fotoalb skutečně najdete vše, co potřebujete a také získáte další slevu, pokud se zapojíte do věrnostního programu. Při nákupu, který je provedený online postačí jednoduše kreditní karta a vaše adresa a můžete se těšit na váš balíček. Při online nákupech můžete také uplatnit slevový kód nebo se těšit na speciální nabídky doplňků.