Letáky od CZC

Poslední aktualizace letáku: 05.06.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog CZC online?
26.831 lidí vás již předběhlo

Nabídky na CZC

CZC akční leták a nabídky

Pokud hledáte ideální místo pro nákup nové elektroniky nebo elektra obecně, pak pro vás máme inspiraci – CZC akční leták, který jako vždy přináší skvělé a atraktivní nabídky. Nakupování s lehkostí a ještě k tomu pokud máte slevu, je prostě radost. Dopřejte si něco nového anebo se zbavte už dlouho nefunkční elektroniky a spotřebičů ve vaší domácnosti a nahraďte je novými. U CZC najdete špičkové produkty té nejvyšší kvality, ale zároveň příjemné ceny. Kromě toho je prodej na prodejnách zaměřený na zákaznickou spokojenost, proto budete vždy odcházet s úsměvem a dobrou náladou. Ochotný personál vám vždycky rád poradí a pomůže a kromě toho můžete provést online nákup kdykoli a kdekoli, klidně z vašeho telefonu. Nenechte si ujít lákavou nabídku!


Jaké slevy na vás čekají v CZC tentokrát?

Tento týden se můžete těšit například na slevu na kávovary a rychlovarné konvice. Užijte si vaši kávu v pohodlí domova tak, jako v kavárně a dejte sbohem špatným šálkům kávy, které vás akorát obtěžovali. S programem karta zákazníka se můžete těšit také na levnější pomocníky v domácnosti, jako jsou sušičky na prádlo, pračky, nebo vysavače. Novinky přináší CZC také v oblasti počítačů a notebooků. Levnější jsou také chytré mobilní telefony, nebo tablety. Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí výběrem některého spotřebiče, můžete se podívat na jejich recenze na stránkách CZC nebo si přečíst magazín CZC, který pravidelně přináší také hodnocení a novinky z prodejen.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Pro osobní vyzvednutí vašeho nákupu, nebo klasický nákup, můžete zavítat do pobočky v otevírací době, kterou společně s dalšími užitečnými informacemi najdete, pokud si otevřete webové stránky www.czc.cz. Kromě toho na webu najdete i aktuální slevový kód, nebo letáky s nejnovějšími nabídkami. Pro všechny, co preferují zůstat informovaní a mít přehled, ke stažení je také aplikace CZC, která vás bude upozorňovat na novinky podle vašich preferencí. Navštivte CZC a pořiďte si kvalitní elektroniku nebo spotřebiče se slevou.