Letáky
Nabídky
Oblíbené
Uloženo
favorite-heart

Židle Nico

Platnost: 1 srp až 31 srp
0
Baumax Židle Nico nabídka
favorite-heart

Židle Nico

Platnost: 1 srp až 31 srp
719,00 Kč
Přidat

šedá, zelená

Ostatní si také prohlédli

Nejbližší pobočka Baumax

Tato Židle Nico je k dispozici v následujících pobočkách na základě vaší nastavené lokace:

PrahaHlavní město Praha
Automatická detekce

Související prodejny

Wave background texture

Podívejte se na Baumax leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

app-picture-logo

Židle Nico a online akce od Baumax

Tato Židle Nico je nyní dostupná v Baumax. Prohlédněte si aktuální nabídky Baumax, které přinášejí výhodné akce a slevy. Židle Nico si můžete zakoupit online prostřednictvím webových stránek Baumax nebo za nejlepší dostupnou cenu v pobočce ve vašem okolí. Akcniletak.cz pro vás vždy shromažďuje ty nejvýhodnější nabídky Židle Nico. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a zdarma dostanete upozornění, jakmile bude tento produkt znovu v nabídce nebo v akci.

Je příští týden v akci Židle Nico u Baumax?

Kdy bude Židle Nico v akci? Nebo chcete vědět, zda bude Židle Nico příští týden se slevou? To jsou časté otázky, protože mnoho zákazníků si plánuje nákupy podle výhodných cen. Proto zveřejňujeme informace o příštích akcích co nejdříve, abyste přesně věděli, zda se vyplatí nákup odložit. Sledujte naše stránky a zjistěte, zda bude Židle Nico příští týden za nejlepší cenu.

Kde bude příští týden v akci Židle Nico?

Ve kterém obchodě najdete příští týden Židle Nico v akci? Tyto dotazy dostáváme často – nikdo nechce platit zbytečně více. Sledujeme všechny aktuální nabídky a zveřejňujeme je online co nejdříve. Díky tomu si můžete přizpůsobit svůj nákupní seznam podle akcí tohoto i příštího týdne. Některé slevy jsou dostupné pouze online nebo začnou až příští týden.

Nejčastěji pokládané otázky o Židle Nico

Tato Židle Nico je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Židle Nico a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Stavebniny". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Židle bonnie, Židle Alina a Židle Naomi.

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Stavebniny! Pokud chcete vědět, zda má Baumax nejvyšší slevu na Židle Nico, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Baumax leták platný od 01-08-2026 do 31-08-2026, nebo prověřte třeba další obchody.

Cenu Židle Nico najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Baumax leták nebo na webových stránkách Baumax. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Baumax leták a jednotlivých Stavebniny.


Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Baumax. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Baumax leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Stavebniny, najdete podobné obchody jako Baumax a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Židle bonnie, Židle Alina nebo Židle Naomi.

Baumax nabízí kromě Židle Nico široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Baumax leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Židle Nico můžete najít také následující nabídky: Židle bonnie, Židle Alina a Židle Naomi. Prohlédněte si také další Stavebniny, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Poslední aktualizace: pátek 14. srpna 2026
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu
Je tato nabídka skutečná nezbytnost?

Tuto akci jsme ohodnotili podle slevy a četnosti za posledních 8 týdnů. Takto uděláš to nejlepší rozhodnutí! Praktické, že?

Musthave
Koupit
Porovnej
Pochybnost
Příklad
Coca Cola light 1.5L
30,00 Kč
26,99 Kč
Coca Cola light 1.5L
50% sleva
30,00 Kč
14,99 Kč
Více informací o tomto hodnocení?