Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Baumax

Prohlédněte si všechny adresy Baumax a odpovídající otevírací dobu Baumax v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Baumax ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Baumax a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Baumax ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Baumax.

Nejčastěji pokládané otázky o Baumax

Kde najdu obchod Baumax a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Baumax s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Baumax ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Baumax?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Baumax, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Baumax snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Baumax ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Baumax se nacházejí například v Hradec Králové, Ostrava a Plzeň.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Baumax?

Baumax má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Stavebniny má pobočky například v Hradec Králové, Ostrava a Plzeň. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Baumax. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu