Letáky od Siko

Poslední aktualizace letáku: 26.11.21

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Siko online?
57.088 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Siko

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Siko akční leták a nabídky 

Jak zařídit vaši koupelnu nebo kuchyni? Kde najít kvalitní podlahu pro váš obývací pokoj, která udrží nápor malých dětí i zvířecích mazlíčků? Zkuste si otevřít Siko akční leták a nabídky se vám jen pohrnou! Moderní zařízení, sanitární položky pro vaši koupelnu, dlažby, nebo kuchyně, si můžete koupit výhodně se slevou a přitom nesnižovat z vašich požadavků na kvalitu nebo design. Produkty od Siko jsou nesmírně kvalitní a mají dlouhou životnost. Navíc pokud si skutečně nevíte rady, můžete využít možností asistence odborně vyškoleného personálu prodejny, který se v Siko vždy snaží pomoci. Nenechte si ujít slevy a poslední novinky!


Co si pořídíte u Siko se slevou?

Jakou slevu můžete získat tento týden? Pojďme se společně podívat na to, jak probíhá prodej u Siko. V prvé řadě můžete provést nákup návštěvou některé pobočky, které najdete v Brně, Praze nebo Ostravě. Pokud ale dáváte přednost pohodlí domova a nechce se vám nikam cestovat, můžete zvolit online nákup. Ceny i nabídka jsou stejné a můžete využít i online chatu se zákaznickou podporou v případě, že byste si nevěděli rady. Všechny aktuální letáky najdete také na internetu, kde si můžete přečíst i magazín Siko, plný posledních trendů v zařizování koupelen, nebo kuchyní. Všem věrným zákazníkům je odměnou také karta výhod, která vám získá další slevy za pravidelné nákupy.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Nabídku a všechny praktické informace, jako je otevírací doba nebo adresa prodejen, ihned uvidíte, pokud si vyhledáte webové stránky www.siko.cz. Kromě přehledu na dostupných produktech, můžete na webu také sledovat různé instalace a vizualizace kuchyní, koupelen, nebo třeba dlažby, o které uvažujete. Zkuste použít také slevový kód, který najdete uvnitř aplikace Siko, která je nyní dostupná pro všechny, kteří preferují používání chytrých telefonů. Nakupujte jednoduše, s klidem a bez zbytečného stresu. Siko je tu pro vás a přináší ty nejzajímavější položky pro váš domov.