Letáky od Merkury Market

Poslední aktualizace letáku: 07.06.22

Merkury Market leták

Platnost: 1 čvn až 30 čvn

Tento Merkury Market leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Merkury Market a ušetřete při nákupu v Merkury Market.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Merkury Market online?
16.813 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Merkury Market online?
21.200 lidí vás již předběhlo

Merkury Market akční leták a nabídky 

Chystáte se na radikální změny ve vašem domově? Chcete předělat obývák nebo se zaměřit na vaši koupelnu, která už nutně potřebuje renovaci? Zkuste si projít Merkury Market akční leták a nabídky, kde najdete kromě nábytku a zařízení do domácnosti také vše pro rekonstrukce nebo úpravy interiérů a exteriérů. Produkty, které nenajdete nikde jinde, velký výběr, akční nabídku nebo slevy na speciální potřeby pro váš dům. Zkuste navštívit Merkury Market a uvidíte, že vaše peněženka bude jásat, protože rozhodně ušetříte. Pokud se vám nechce navštívit některou z prodejen v Praze nebo Brně osobně, můžete si zvolit online nákup, protože Merkury Market má přehledný eshop. Podívejte se, co aktuálně najdete v letáku. 


Co si aktuálně nabízí Merkury Market levněji?

Tento týden si letáky Merkury Market připravili pro zákazníky zajímavé akce a slevu na vybrané položky. Výhodně můžete nakoupit například plovoucí podlahy různých dekorů a odstínů, barvy do interiéru, nástroje pro opravu koupelny a mnoho dalšího. Vyberte si například z řady moderních obkladaček a obkladů, které Merkury Market prodává také online. Prodej každé pobočky je zaměřený na pohodlí zákazníků a s výběrem vám kdykoli pomohou profesionálně vyškolení zaměstnanci. Nízké ceny a vysoká kvalita jsou jedním z důvodů, proč se na prodejnách zákazníci rádi zdrží o něco déle.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud se chcete osobně vydat na některou z poboček, budou se vám hodit praktické informace. Najděte si webové stránky Merkury Market, www.merkurymerket.cz, a přečtěte si, jaká je otevírací doba prodejen. Najdete zde také aktuální letáky a novinky v trendech pro domácnosti. Všechny zajímavosti shromažďuje magazín Merkury Market. Vyzkoušejte také jednoduché nakupování na internetu, ke kterému vám stačí vaše kreditní karta. Zákazníci mohou využít také slevový kód nebo zavítat do aplikace Merkury market, která je pohodlná pro všechny, kteří preferují prohlížení letáků na cestách, například z chytrého telefonu.