Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Tesco v Chomutov

Zde najdete všechny adresy Tesco a odpovídající otevírací dobu Tesco v Chomutov. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Tesco ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Chomutov otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Tesco v Chomutov a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Tesco v Chomutov nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Tesco.

Nejčastěji pokládané otázky o Tesco

Je Tesco obchod v Chomutov?

Prodejny Tesco najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Tesco v Chomutov nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Tesco v Chomutov. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Chomutov a najděte nejbližší prodejnu Tesco. Ujistěte se, že na stránce prodejny Tesco ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Tesco v Chomutov právě otevřeno?

Obchod Tesco v Chomutov má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Chomutov.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Tesco dostupné v Chomutov?

Nabídky tohoto týdne z Tesco leták platné od 21-02-2024 do 27-02-2024 platí ve vašem obchodě Tesco v Chomutov. Nejlepší nabídky v Tesco Chomutov jsou: Tesco Kuřecí prsní řízky, Pet specialist konzerva pro kočky a Springforce kuchyňské utěrky.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Tesco v Chomutov?

Aktuální otevírací dobu Tesco můžete snadno zjistit v Chomutov výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Tesco.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Tesco poloha v Chomutov?

Tesco má velmi zajímavé nabídky, například Tesco Kuřecí prsní řízky, Pet specialist konzerva pro kočky a Springforce kuchyňské utěrky, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Tesco v Chomutov. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Tesco, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Chomutov.


Pokud se v Chomutov nenachází žádný obchod Tesco, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Supermarkety.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Tesco v neděli?

Otevírací doba Tesco v Chomutov se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Tesco otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Tesco během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Tesco je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Tesco může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Tesco:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Tesco doručuje v Chomutov?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Tesco ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Tesco vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Tesco nebo si prohlédněte aktuální Tesco leták, platný od 21-02-2024 do 27-02-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu