Lidl
Lidl

Zahradní lavice

CZK 2,799.00
CZK 1,999.00
CZK 800.00 Slevu
Aktuální nabídka Zahradní lavice v Lidl z letáku od 13-03 do 26-03. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Zahradní lavice za nejlepší cenu.
Platnost: 13 Mar až 26 Mar
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 19.03.2023
Ostatní si také prohlédli
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták

Lidl leták

Platné po 3 dní

Zahradní lavice a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Zahradní lavice je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Zahradní lavice online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Zahradní lavice speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Zahradní lavice?"

Kdy je Zahradní lavice v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Zahradní lavice příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Zahradní lavice.

Bude příští týden akční Zahradní lavice?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Zahradní lavice? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Zahradní lavice

Kde můžu najít nejlevnější Zahradní lavice?

Tato Zahradní lavice je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Zahradní lavice a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Zahradní nářadí, Zahradní trampolína a Žampiony zahradní.

Jaká je cena Zahradní lavice v akci?

Cenu Zahradní lavice najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Zahradní lavice není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 13-03-2023 do 26-03-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Zahradní lavice v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Zahradní lavice, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Zahradní lavice, podívejte se na Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Zahradní nářadí, Zahradní trampolína a Žampiony zahradní. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Zahradní lavice dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Zahradní lavice dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Zahradní lavice?

Akční nabídku Zahradní lavice najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Zahradní lavice?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Zahradní nářadí, Zahradní trampolína nebo Žampiony zahradní.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Zahradní lavice?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Zahradní lavice vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 13-03-2023 do26-03-2023 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Zahradní lavice, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Zahradní lavice široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Zahradní lavice můžete najít také následující nabídky: Zahradní nářadí, Zahradní trampolína a Žampiony zahradní. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...