Letáky od Šlak

Šlak leták

Platnost: 26 zář až 10 říj

Tento Šlak leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Šlak a ušetřete při nákupu v Šlak.

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Šlak online?
46.457 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Šlak online?
12.228 lidí vás již předběhlo

Podívejte se na Šlak leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Váš Šlak obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti Šlak a nikdy neplaťte více, než byste měli. Šlak má 0 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším Šlak leták najdete nabídky, které jsou platné od 26-09-2023 do 10-10-2023. Tento víkend zde najdete 53 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: SAVO Prim, tekutý čisticí a dezinfekční prostředek, 1,2 l., Linteo 3vrstvý toaletní papír, role 130 útržků a 15 m, 8 rolí a Linteo toaletní papír vlhčený s dubovou kůrou, 60 ks! Samozřejmě, Šlak nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na Šlak webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který Šlak hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Kosmetika & Zdraví, jako je dm drogerie, Teta nebo Rossmann. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v Šlak se slevovým kódem. Podívejte se na Šlak web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o Šlak

Kde najdu obchod Šlak a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Šlak s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Šlak ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Šlak?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Šlak, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Šlak snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Šlak ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Šlak se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Šlak?

Šlak má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Kosmetika & Zdraví má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Šlak. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon

Šlak propagační akce

🛍️ Šlak složky: 1
🆕 Nové nabídky: 53
🏷️ Kategorie: Kosmetika & Zdraví
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 28.09.2023