Lidl
Lidl

Mini skleník

Platnost této nabídky vypršela!
199,00 Kč
Aktuální Mini skleník z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Mini skleník a využijte nejlevnější nabídky Mini skleník za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 9 bře 2023 až 2 dub 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
non-favorite-icon favorite-icon

Lidl leták

Platné po 3 dní

Mini skleník a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Mini skleník je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Mini skleník online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Mini skleník speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Mini skleník?"

Kdy je Mini skleník v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Mini skleník příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Mini skleník.

Bude příští týden akční Mini skleník?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Mini skleník? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Mini skleník

Kde můžu najít nejlevnější Mini skleník?

Tato Mini skleník je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Mini skleník a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Åkerbär skleník, vn./venkovní/bílá, 45 cm, Kostelecký Uherák mini, Křemešník mini a Mini fuet.

close-icon close-icon

Jaká je cena Mini skleník v akci?

Cenu Mini skleník najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Mini skleník není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 04-12-2023 do 10-12-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Mini skleník v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Mini skleník, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Mini skleník, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Åkerbär skleník, vn./venkovní/bílá, 45 cm, Kostelecký Uherák mini, Křemešník mini a Mini fuet. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


close-icon close-icon

Je promo Mini skleník dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Mini skleník dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Mini skleník?

Akční nabídku Mini skleník najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Mini skleník?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Åkerbär skleník, vn./venkovní/bílá, 45 cm, Kostelecký Uherák mini, Křemešník mini nebo Mini fuet.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Mini skleník?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Mini skleník vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do10-12-2023 nebo na webové stránky Lidl.

close-icon close-icon

Kromě Mini skleník, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Mini skleník široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Mini skleník můžete najít také následující nabídky: Åkerbär skleník, vn./venkovní/bílá, 45 cm, Kostelecký Uherák mini, Křemešník mini a Mini fuet. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu