Lidl
Lidl

Elektronický šicí stroj

CZK 4,699.00
CZK 3,799.00
CZK 900.00 Slevu
Aktuální nabídka Elektronický šicí stroj v Lidl z letáku od 13-03 do 26-03. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Elektronický šicí stroj za nejlepší cenu.
Platnost: 13 Mar až 26 Mar
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 18.03.2023
Ostatní si také prohlédli
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták

Lidl leták

Platné po 3 dní

Elektronický šicí stroj a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Elektronický šicí stroj je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Elektronický šicí stroj online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Elektronický šicí stroj speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Elektronický šicí stroj?"

Kdy je Elektronický šicí stroj v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Elektronický šicí stroj příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Elektronický šicí stroj.

Bude příští týden akční Elektronický šicí stroj?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Elektronický šicí stroj? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Elektronický šicí stroj

Kde můžu najít nejlevnější Elektronický šicí stroj?

Tato Elektronický šicí stroj je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Elektronický šicí stroj a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Zametací stroj, nabídka 2 a nabídka 3.

Jaká je cena Elektronický šicí stroj v akci?

Cenu Elektronický šicí stroj najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Elektronický šicí stroj není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 13-03-2023 do 26-03-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Elektronický šicí stroj v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Elektronický šicí stroj, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Elektronický šicí stroj, podívejte se na Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Zametací stroj, nabídka 2 a nabídka 3. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Elektronický šicí stroj dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Elektronický šicí stroj dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Elektronický šicí stroj?

Akční nabídku Elektronický šicí stroj najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 13-03-2023 do 26-03-2023.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Elektronický šicí stroj?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Zametací stroj, nabídka 2 nebo nabídka 3.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Elektronický šicí stroj?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Elektronický šicí stroj vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 13-03-2023 do26-03-2023 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Elektronický šicí stroj, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Elektronický šicí stroj široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Elektronický šicí stroj můžete najít také následující nabídky: Zametací stroj, nabídka 2 a nabídka 3. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...