Laminátová podlaha

Platnost: 1 říj až 31 říj
Platnost této nabídky vypršela!
Ostatní si také prohlédli
Baumax
Baumax

Laminátová podlaha

Platnost této nabídky vypršela!
299,00 Kč
EXPIRED_OFFER_META_DESCRIPTION
Platnost: 1 říj až 31 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Baumax nebo na webových stránkách Baumax.
Poslední aktualizace: 01.11.21
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Baumax leták

Baumax leták

Stále platí pro 23 hodin

Laminátová podlaha a online akce přímo z aktuálního letáku Baumax

Tato Laminátová podlaha je nyní v prodeji v Baumax. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Baumax, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Laminátová podlaha online prostřednictvím webových stránek Baumax nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Laminátová podlaha speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Baumax příští týden akce na Laminátová podlaha?"

Kdy je Laminátová podlaha v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Laminátová podlaha příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Laminátová podlaha.

Bude příští týden akční Laminátová podlaha?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Laminátová podlaha? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Baumax příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.