Letáky od Aktin

Aktin leták

Platnost: 29 zář až 6 říj

Tento Aktin leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Aktin a ušetřete při nákupu v Aktin.

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Aktin online?
54.201 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Aktin online?
33.339 lidí vás již předběhlo

Podívejte se na Aktin leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Váš Aktin obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti Aktin a nikdy neplaťte více, než byste měli. Aktin má 90 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším Aktin leták najdete nabídky, které jsou platné od 29-09-2023 do 06-10-2023. Tento víkend zde najdete 0 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: Septabene eukalyptus, Helicid enterosolventní tvrdé tobolky a SAVO Prim, tekutý čisticí a dezinfekční prostředek, 1,2 l.! Samozřejmě, Aktin nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na Aktin webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který Aktin hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Kosmetika & Zdraví, jako je dm drogerie, Teta nebo Rossmann. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v Aktin se slevovým kódem. Podívejte se na Aktin web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o Aktin

Kdy začíná Black Friday v Aktin?

Letošní nabídky Black Friday v Aktin budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Aktin. Leták Aktin platný od 29-09-2023 do 06-10-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Aktin?

Black Friday bude letos v Aktin velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Septabene eukalyptus

Helicid enterosolventní tvrdé tobolky

SAVO Prim, tekutý čisticí a dezinfekční prostředek, 1,2 l.

close-icon close-icon

Kdy budou Aktin's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Aktin co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Aktin.

close-icon close-icon

Aktin propagační akce

🛍️ Aktin složky: 1
🆕 Nové nabídky: 0
🏷️ Kategorie: Kosmetika & Zdraví
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 29.09.2023