Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Samsung v Plzeň

Zde najdete všechny adresy Samsung a odpovídající otevírací dobu Samsung v Plzeň. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Samsung ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Plzeň otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Samsung v Plzeň a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Samsung v Plzeň nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Samsung.

Nejčastěji pokládané otázky o Samsung

Je Samsung obchod v Plzeň?

Prodejny Samsung najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Samsung v Plzeň nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Samsung v Plzeň. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Plzeň a najděte nejbližší prodejnu Samsung. Ujistěte se, že na stránce prodejny Samsung ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Samsung v Plzeň právě otevřeno?

Obchod Samsung v Plzeň má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Plzeň.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Samsung dostupné v Plzeň?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 26-02-2024 do 03-03-2024 platí ve vašem obchodě Samsung v Plzeň. Nejlepší nabídky v Samsung Plzeň jsou: KUCHYŇSKÝ ROBOT ETA GRATUS MAX 0028 90061 +10LET ZÁRUKA NA MOTOR, PROSTŘEDEK NA MYTÍ NÁDOBÍ a Plastový box s víkem.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Samsung v Plzeň?

Aktuální otevírací dobu Samsung můžete snadno zjistit v Plzeň výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Samsung.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Samsung poloha v Plzeň?

Samsung má velmi zajímavé nabídky, například KUCHYŇSKÝ ROBOT ETA GRATUS MAX 0028 90061 +10LET ZÁRUKA NA MOTOR, PROSTŘEDEK NA MYTÍ NÁDOBÍ a Plastový box s víkem, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Samsung v Plzeň. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Samsung, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Plzeň.


Pokud se v Plzeň nenachází žádný obchod Samsung, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Elektronika.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Samsung v neděli?

Otevírací doba Samsung v Plzeň se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Samsung otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Samsung během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Samsung je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Samsung může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Samsung:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Samsung doručuje v Plzeň?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Samsung ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Samsung vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Samsung nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 26-02-2024 do 03-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu