Letáky od Delmart

Poslední aktualizace letáku: 13.08.21

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Delmart online?
12.268 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Delmart

Delmart akční leták a nabídky 

Rádi nakupujete kvalitní potraviny a specializované produkty? Pak vás určitě potěší novinky z Delmart akční leták, které se pro tento týden chystají na prodejnách tohoto obchodu s potravinami. Pokud jste fanoušek vaření, těší vás dobré jídlo, zdravé kuchyně a zahraničních specialit, pak se rozhodně zastavte v některé z pražských prodejen Delmart, najdete tam určitě slevy na výrobky, které si vás získají.

Nabídky tohoto supermarketu je skutečně pestré a zábavné. Tento týden se můžete těšit na to nejlepší z řecké kuchyně za výhodné ceny. Vybrané delikatesy zahrnují humus, pomazánku z řeckého feta sýra, nakládané olivy, tresčí vejce, uzeného pstruha, chipsy s řeckými příchutěmi, nebo velký výběr olivových olejů. Delmart má také velký výběr sladkostí řeckého původu, jako je baklava, tyčinky s pistáciemi, medové sladkosti, ale také zde najdete bio hořkou čokoládu. Kromě toho Delmart svůj prodej rozšířil o pivo a víno, a v tomto specializovaném řeckém týdnu zde najdete nabídku se slevou. Zařaďte si na váš nákupní seznam něco nového, co jste ještě neochutnali, určitě budete nadšení. 


A nejsou to jen pražské pobočky, Delmart umožňuje také provést online nákup, ke kterému vám bude stačit kreditní karta a internet. Letáky Delmartu vás pravidelně informují o tom, jaké výhodné ceny jsou aktuálně největším trhákem jejich stránek, ale přináší vám také zajímavé informace. Delmart magazín je skvělý zdroj nápadů, kde se mimo jiné dočtete o zahraničních specialitách, nebo nabídkách bistra, ve kterém si můžete koupit hotové jídlo, klidně i za stravenky. 


Velkou výhodou online nakupování u Delmart je to, že nemusíte řešit, jaká je otevírací doba obchodu. Webové stránky www.delmart.cz jsou vám k dispozici každý den neomezeně. Pokud se zajímáte o další slevy, najdete zde také informace proto, jak získat slevový kód, nebo návod, jak na instalaci bezplatné aplikace. Fanoušky vaření a exotiky nepochybně potěší recepty, kterých na webu Delmartu najdete skutečně velké množství. Především, pokud máte rádi zdravou výživu, exotické potraviny, nebo prostě chcete jen zkusit něco nového, neváhejte a navštivte některou z prodejen Delmart, nebo jejich přehledné webové stránky. Určitě nebudete litovat!