Letáky z Koberce Trend v Praha

3 Lokality

Koberce Trend leták

Platnost: 4 pro až 10 pro

Tento Koberce Trend leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Koberce Trend a ušetřete při nákupu v Koberce Trend.

Koberce Trend leták

Platnost: 1 pro až 31 pro

Tento Koberce Trend leták plný nabídek je stále platný pro 27 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Koberce Trend a ušetřete při nákupu v Koberce Trend.

Koberce Trend leták

Platnost: 15 lis až 31 pro

Tento Koberce Trend leták plný nabídek je stále platný pro 27 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Koberce Trend a ušetřete při nákupu v Koberce Trend.

umístění Koberce Trend v Praha

Koberce Trend letáky
Koberce Trend 14000 Praha
otevírací doba
Koberce Trend letáky
Koberce Trend 14200 Praha
otevírací doba
Koberce Trend letáky
Koberce Trend 15500 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Koberce Trend v Praha

Zde najdete všechny adresy Koberce Trend a odpovídající otevírací dobu Koberce Trend v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Koberce Trend ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Koberce Trend v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Koberce Trend v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Koberce Trend.

Nejčastěji pokládané otázky o Koberce Trend

Je Koberce Trend obchod v Cheb?

Prodejny Koberce Trend najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Koberce Trend v Cheb nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Koberce Trend v Cheb. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Cheb a najděte nejbližší prodejnu Koberce Trend. Ujistěte se, že na stránce prodejny Koberce Trend ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Koberce Trend v Cheb právě otevřeno?

Obchod Koberce Trend v Cheb má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Cheb.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Koberce Trend v Cheb?

Aktuální otevírací dobu Koberce Trend můžete snadno zjistit v Cheb výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Koberce Trend.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Koberce Trend poloha v Cheb?

Koberce Trend má velmi zajímavé nabídky, například Super strečové potahy glamour šedé, trojkřeslo s dřevěnými rukojeťmi (š. 170 - 200 cm), Trofast úlož. sestava s krabicemi, světle mořená borovice bílá/oranžová, 93x44x52 cm a Trofast úlož. sestava s krabicemi, světle mořená borovice/zelená, 93x44x52 cm, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Koberce Trend v Cheb. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Koberce Trend, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Cheb.


Pokud se v Cheb nenachází žádný obchod Koberce Trend, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Nábytek & Zahrada.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Koberce Trend v neděli?

Otevírací doba Koberce Trend v Cheb se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Koberce Trend otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Koberce Trend během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Koberce Trend je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Koberce Trend může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Koberce Trend:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Koberce Trend doručuje v Cheb?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Koberce Trend ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Koberce Trend vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Koberce Trend nebo si prohlédněte aktuální Koberce Trend leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu