Black Friday nabídky od Kara

Zobrazit všechny nabídky zde

Black Friday letáky od Kara

Poslední aktualizace letáku : 01.06.23

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kara online?
59.709 lidí vás již předběhlo

Podobné obchody s nabídkami Black Friday

Akce a nabídky Kara na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Kara na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Kara během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Kara! Přihlaste se nyní k odběru novinek Kara, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Kara. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Kara najdete na webových stránkách Kara.

Často kladené otázky k Black Friday od Kara

Kdy začíná Black Friday v Kara?

Letošní nabídky Black Friday v Kara budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Kara. Leták Kara platný od 29-05-2023 do 04-06-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Kara?

Black Friday bude letos v Kara velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Mikina

Výrobník jogurtů a krémových sýrů

Mikina s kapucí

close-icon close-icon

Kdy budou Kara's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Kara co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Kara.

close-icon close-icon

Kara Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Kara Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0