Letáky z H&M v Praha

3 Lokality

H&M leták

Platnost: 26 úno až 10 bře

Tento H&M leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od H&M a ušetřete při nákupu v H&M.

umístění H&M v Praha

H&M letáky
H&M 14000 Praha
otevírací doba
H&M letáky
H&M 14800 Praha
otevírací doba
H&M letáky
H&M 15000 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba H&M v Praha

Zde najdete všechny adresy H&M a odpovídající otevírací dobu H&M v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je H&M ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták H&M v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o H&M v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky H&M.

Nejčastěji pokládané otázky o H&M

Je H&M obchod v Praha?

Prodejny H&M najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu H&M v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy H&M v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu H&M. Ujistěte se, že na stránce prodejny H&M ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má H&M v Praha právě otevřeno?

Obchod H&M v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku H&M dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z H&M leták platné od 26-02-2024 do 10-03-2024 platí ve vašem obchodě H&M v Praha. Nejlepší nabídky v H&M Praha jsou: Vysočina 700 g, Přikrývka KOMFORT a Fóliovník.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba H&M v Praha?

Aktuální otevírací dobu H&M můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny H&M.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší H&M poloha v Praha?

H&M má velmi zajímavé nabídky, například Vysočina 700 g, Přikrývka KOMFORT a Fóliovník, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v H&M v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna H&M, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod H&M, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba H&M v neděli?

Otevírací doba H&M v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna H&M otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba H&M během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

H&M je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba H&M může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách H&M:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle H&M doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku H&M ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je H&M vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky H&M nebo si prohlédněte aktuální H&M leták, platný od 26-02-2024 do 10-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu