Letáky od H&M

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog H&M online?
22.683 lidí vás již předběhlo

Podívejte se na H&M leták nejprve v aplikaci!

5K+
Stáhněte si aplikaci

Podívejte se na H&M leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

H&M akční leták a nabídky

Originální móda a velký výběr velikostí, barev, i designů, to vše se nachází v H&M akční leták a nabídky vás skutečně zaskočí! Slevy na vybrané kusy oděvů, nákupy oblíbených a trendových outfitů za skvělé ceny, ale také příjemný zážitek z každé prodejny. To je H&M, které najdete v Brně, Praze, nebo Olomouci. Nechte si pomoct s výběrem nebo požádejte personál, aby vám asistoval při hledání vaší velikosti. Na pobočkách H&M se vždy budete cítit příjemně a užijete si vaše nákupy. Jaké produkty na vás čekají v H&M leták tentokrát? Pojďme se společně podívat a zajistit vám slevu!


Co si koupíte levněji na prodejnách H&M?

Jakou nabídku si pro vás nachystali v H&M akční leták pro příští týden? Tak například trička s různými potisky se slevou, ale také výhodnější kabelky a obuv. H&M pro vás má také celou řadu doplňků, včetně šperků a ozdob pro vaše vlasy. Pozadu nezůstává ani pánská sekce, kde najdete levnější košile a mikiny pro volný čas, ale i sportovní trika a boty. Nenechte si ujít nový design a originalitu každého kousku. Prodej probíhá také na internetu, takže můžete udělat třeba online nákup a zboží si vyzvednout na některé z prodejen. Abyste ušetřili ještě víc, můžete se zapojit do programu karta zákazníka, kde sbíráte odměny za nákupy a získáváte tak slevy. Pro vaši inspiraci a lepší přehled o módních trendech je zde H&M magazín, který pravidelně vychází s novinkami z obchodů a předních módních ateliérů.

 

Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Všechny akční letáky a praktické informace, jako je otevírací doba každé pobočky, najdete přímo když si kliknete na webové stránky https://www2.hm.com/. Přehled si snadno udržíte také díky našemu webu, kde na vás čeká i aplikace Akčníleták, ve které můžete vždy slevovat nové slevy a dostávat upozornění na každý nový slevový kód. Tak si to nenechte ujít.


Váš H&M obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti H&M a nikdy neplaťte více, než byste měli. H&M má 3 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším leták najdete nabídky, které jsou platné od 04-12-2023 do 10-12-2023. Tento víkend zde najdete 0 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki! Samozřejmě, H&M nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Praha, , nebo v jakémkoli obchodě v České republice na H&M webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který H&M hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Oblečení a Obuv & Příslušenství, jako je Kik, Takko nebo Sinsay. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v H&M se slevovým kódem. Podívejte se na H&M web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o H&M

Je H&M obchod v Liberec?

Prodejny H&M najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu H&M v Liberec nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy H&M v Liberec. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Liberec a najděte nejbližší prodejnu H&M. Ujistěte se, že na stránce prodejny H&M ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má H&M v Liberec právě otevřeno?

Obchod H&M v Liberec má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Liberec.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku H&M dostupné v Liberec?

Nabídky tohoto týdne z H&M leták platné od 24-11-2023 do 07-12-2023 platí ve vašem obchodě H&M v Liberec. Nejlepší nabídky v H&M Liberec jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba H&M v Liberec?

Aktuální otevírací dobu H&M můžete snadno zjistit v Liberec výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny H&M.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší H&M poloha v Liberec?

H&M má velmi zajímavé nabídky, například Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v H&M v Liberec. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna H&M, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Liberec.


Pokud se v Liberec nenachází žádný obchod H&M, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba H&M v neděli?

Otevírací doba H&M v Liberec se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna H&M otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba H&M během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

H&M je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba H&M může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách H&M:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle H&M doručuje v Liberec?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku H&M ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je H&M vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky H&M nebo si prohlédněte aktuální H&M leták, platný od 24-11-2023 do 07-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...

H&M propagační akce

🛍️ H&M složky: 0
🆕 Nové nabídky: 0
🏷️ Kategorie: Oblečení a Obuv & Příslušenství
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 24.11.2023
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu