Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Elko v Hradec Králové

Zde najdete všechny adresy Elko a odpovídající otevírací dobu Elko v Hradec Králové. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Elko ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Hradec Králové otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Elko v Hradec Králové a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Elko v Hradec Králové nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Elko.

Nejčastěji pokládané otázky o Elko

Je Elko obchod v Hradec Králové?

Prodejny Elko najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Elko v Hradec Králové nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Elko v Hradec Králové. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Hradec Králové a najděte nejbližší prodejnu Elko. Ujistěte se, že na stránce prodejny Elko ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Elko v Hradec Králové právě otevřeno?

Obchod Elko v Hradec Králové má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Hradec Králové.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Elko dostupné v Hradec Králové?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 04-03-2024 do 10-03-2024 platí ve vašem obchodě Elko v Hradec Králové. Nejlepší nabídky v Elko Hradec Králové jsou: Kuřecí čtvrtky zadni, Surimi tyčinky a Salko karamel / pikao.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Elko v Hradec Králové?

Aktuální otevírací dobu Elko můžete snadno zjistit v Hradec Králové výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Elko.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Elko poloha v Hradec Králové?

Elko má velmi zajímavé nabídky, například Kuřecí čtvrtky zadni, Surimi tyčinky a Salko karamel / pikao, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Elko v Hradec Králové. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Elko, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Hradec Králové.


Pokud se v Hradec Králové nenachází žádný obchod Elko, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Supermarkety.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Elko v neděli?

Otevírací doba Elko v Hradec Králové se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Elko otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Elko během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Elko je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Elko může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Elko:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Elko doručuje v Hradec Králové?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Elko ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Elko vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Elko nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-03-2024 do 10-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu