Baumax
Baumax

Vinylová podlaha

Platnost této nabídky vypršela!
319,00 Kč
Aktuální Vinylová podlaha z Baumax letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Vinylová podlaha a využijte nejlevnější nabídky Vinylová podlaha za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 1 pro 2023 až 31 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Baumax nebo na webových stránkách Baumax.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Vinylová podlaha a online akce přímo z aktuálního letáku Baumax

Tato Vinylová podlaha je nyní v prodeji v Baumax. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Baumax, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Vinylová podlaha online prostřednictvím webových stránek Baumax nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Vinylová podlaha speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Baumax příští týden akce na Vinylová podlaha?"

Kdy je Vinylová podlaha v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Vinylová podlaha příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Vinylová podlaha.

Bude příští týden akční Vinylová podlaha?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Vinylová podlaha? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Baumax příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Vinylová podlaha

Kde můžu najít nejlevnější Vinylová podlaha?

Tato Vinylová podlaha je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Vinylová podlaha a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Stavebniny". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: VINYLOVÁ PODLAHA ,,TORONTO", VINYLOVÁ PODLAHA „AVILA" a VINYLOVÁ PODLAHA ,,CAMBRIDGE".

close-icon close-icon

Jaká je cena Vinylová podlaha v akci?

Cenu Vinylová podlaha najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Baumax leták nebo na webových stránkách Baumax. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Baumax leták a jednotlivých Stavebniny.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Baumax?

Pokud aktuální Vinylová podlaha není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Baumax leták od 01-02-2024 do 29-02-2024 a najít propagační akce a nabídky v Baumax. Prohlédněte si všechny Stavebniny, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Vinylová podlaha v Baumax?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Stavebniny! Pokud chcete vědět, zda má Baumax nejvyšší slevu na Vinylová podlaha, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Baumax leták platný od 01-02-2024 do 29-02-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Baumax má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Vinylová podlaha, podívejte se na Baumax leták platný od 01-02-2024 do 29-02-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: VINYLOVÁ PODLAHA ,,TORONTO", VINYLOVÁ PODLAHA „AVILA" a VINYLOVÁ PODLAHA ,,CAMBRIDGE". Nenechte si uniknout skvělé ceny u Baumax.


close-icon close-icon

Je promo Vinylová podlaha dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Vinylová podlaha dostupná online v Baumax, podívejte se na webové stránky Baumax. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Baumax, kde najdete také aktuální Baumax leták platný od 01-02-2024 do 29-02-2024.

close-icon close-icon

V jaké Stavebniny můžu najít tuto Vinylová podlaha?

Akční nabídku Vinylová podlaha najdete v kategorii Stavebniny. Klikněte na Baumax leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Baumax leták platný od 01-02-2024 do 29-02-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Vinylová podlaha?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Baumax. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Baumax leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Stavebniny, najdete podobné obchody jako Baumax a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou VINYLOVÁ PODLAHA ,,TORONTO", VINYLOVÁ PODLAHA „AVILA" nebo VINYLOVÁ PODLAHA ,,CAMBRIDGE".

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Vinylová podlaha?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Vinylová podlaha vyžaduje takový kód, podívejte se na Baumax leták platný od 01-02-2024 do29-02-2024 nebo na webové stránky Baumax.

close-icon close-icon

Kromě Vinylová podlaha, co dalšího Baumax nabízí?

Baumax nabízí kromě Vinylová podlaha široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Baumax leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Vinylová podlaha můžete najít také následující nabídky: VINYLOVÁ PODLAHA ,,TORONTO", VINYLOVÁ PODLAHA „AVILA" a VINYLOVÁ PODLAHA ,,CAMBRIDGE". Prohlédněte si také další Stavebniny, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu